Yeni Braun Silk-Epil 9 Skinspa 9961 V Epilatör
29 Mayıs 2018 Yorum Yok 652 Görüntülenme

“Fark yaratmak için tasarlandı” sloganıyla elektrikli aletler konusunda üstün bir Alman markası olan Braun’dan yeni Silk-Epil 9 Skinspa 9961 V ıslak ve kuru epilatör. Tasarımın ötesine ulaşmak isteyen Braun üretmiş olduğu diğer ürünler gibi Silk-Epil 9 epilatör ile de bu farkını açıkca ortaya koymuştur. Ürünün kısaca özelliklerini inceleyecek olursak; Evde en iyi spa deneyimi için 4 haftaya dek karşı konulmaz pürüzsüzlükte bir cilt için ağdanın alamadığı en kısa tüyleri bile yok edebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Yenilikçi peeling fırçası ışıltı saçması için hassas biçimde cildi güzelleştirir. Braun Silk-épil 9 Epilatör %40 daha geniş başlığı ile daha hızlı bir epilasyon için tek seferde çok daha fazla tüy alır. Mirco-Grip Cımbız Teknolojisi, size epilasyonda yeni bir hassaslık seviyesi sunar. Daha geniş, uzun ve derin cımbızlara sahip Braun Silk-epil 9, ağdanın alamadığı en kısa tüyleri bile hassas bir biçimde alır. Böylece vücudunuzdaki tüyleri ağda ile almak için uzamalarını beklemek zorunda kalmayacaksınız.

Silk-épil 9 SkinSpa epilatörü ekstra rahatlık için banyoda veya duşta kullanabilirsiniz. Suyun sıcaklığı, vücudun doğal ağrı kesicisi olan endorfinin salgılanmasına neden olmaktadır. Herhangi bir hafif rahatsızlık hissi ve cilt iritasyonunu azaltır. Aynı zamanda düzenli kullanımla neredeyse ağrısız hale gelir. Sonik peeling teknolojisi dakikada 3.000’in üzerinde mikro titreşimle görünür biçimde cilt görünümünü güzelleştirir.

10.000 ince sert kıla sahip yüksek yoğunluklu fırça, ölü cilt hücrelerini süpürüp alır ve cilt yüzeyinin yeniden oluşumunu canlandırır. Ergonomik açısı, tüm vücut alanlarında uygun kullanıma izin verir. Özel Braun Face fırçası makyajı ve gözenek içlerindeki kirleri temizler -elle temizlemeden 6 kat daha iyi sonuçlar vermektedir. Duşta rahat kullanım için %100 su geçirmez. Skinspa güzellik bonus serisine dahil olup ek olarak, mikro salınımlarla cildi temizler ve pürüzsüzleştirir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.