Teknosa %10 Hediye Çeki Kampanyası
23 Ocak 2015 Yorum Yok 1490 Görüntülenme

Yeni bir kampanya haberini sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Kampanya Teknosa tarafından düzenlenmekte olup sadece teknosa.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde geçerli olacakmış. Bu sebep ile hemen teknosa magazasına gitmeyi aklınızdan geçirmemekte yarar var çünkü kampanya magazalarda geçerli değildir. Teknosa.com adresinden vereceğiniz televizyon siparişlerinizde geçerli olacak Teknosa hediye çeki kampanyası 23 Ocak 2015 Cuma günü başlayıp 26 Ocak Pazartesi günü son bulacaktır. Kazanmış olduğunuz hediye çeklerinin son kullanma tarihi ise 31 Ocak 2015’tir.

Hediye çekiniz tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Hediye çeki bölünerek kullanılamaz. Hediye çekinin bedeli ürün bedelinden fazla ise nakit iade yapılamaz ve hediye çekinizde kalan bakiye başka bir ürün için kullanılamaz. Teknosa.com adresinden ve telefonla yapılan alışverişleriniz karşılığında kazanmış olduğunuz hediye çeki, sadece Teknosa.com’da ve telefon üzerinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

Hediye çekini elinde bulunduran kişi hediye çekini kullanabilir. Bu sebeple kazanmış olduğunuz hediye çekinin 3. Kişi tarafından kullanılmasında Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Aynı zamanda kazanmış olduğunuz hediye çeki, hediye çekini kazandığınız alışverişinizde kullanılamaz.

Lg, Samsung, Sony, Seg, Vestel, Philips, Sharp, Sunny, Toshiba, Grundig, Next ve Homstar gibi markaların birbirinden farklı özelliklere sahip, göz alıcı televizyonları kampanya kapsamındaki ürünlerdendir. Her televizyona ait hediye çeki farklıdır. Teknosa %10 hediye çeki kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgiye teknosa.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.