Tefal Vitapress Narenciye Sıkacağı
21 Haziran 2018 Yorum Yok 507 Görüntülenme

Vitapress ile narenciye sıkmak artık çok daha kolay ve zevkli. Posalı ya da posasız her an her dakika taze meyve suyunuz hazır. 2 tarafa dönebilen başlığı sayesinde narenciyeleri son damlasına kadar sıkarak daha çok meyve suyu elde etmenizi sağlar. Plastik posa filtresi sayesinde narenciye suyunuzda posa olmasını engeller.

Vitapress narenciyelerin suyunu en ideal şekilde sıkar. Çift yöne dönebilen konisi maksimum miktarda meyve suyu sıkmanıza olanak sağlar ve damlama önleyici sistemi sayesinde damlatma riski yoktur. Aynı zamanda toz birikmesine engel olan bir koruma kapağına ve kablo saklama alanına da sahiptir.

Tefal Vitapress Narenciye sıkacağı ile meyvelerin kabuğunu soymak veya çekirdeğini çıkartmak gerekli değildir. Sadece kalın ve acı kabuğu olan; limon, portakal, greyfurt veya ananas gibi meyveleri soymanız tavsiye edilmektedir. Karpuz veya üzümün küçük çekirdeklerini çıkarmanız gerekmez; ancak şeftali, kiraz gibi meyvelerin sert çekirdeklerini çıkarmanız gerekmektedir. Her sıkım işleminden sonra mutlaka cihazınızı temizleyin. Cihazı temizlemek oldukça kolaydır. Cihazı kullandıktan hemen sonra yıkayın.

Kapak, çanak, sıkma konisi ve filtreleme çanağı sıcak sabunlu suda veya bulaşık makinesinin üst sepetinde yıkanabilir. Motor ünitesini nemli bir süngerle temizleyin. Filtre önceden yumuşak bir fırça ile soğuk suda yıkanmalı ve dikkatle tutulmalıdır. Meyve suyu haznesi dışında, çıkarılabilen tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Meyve suyu haznesi deterjanlı suyla yıkanmalıdır. Motor hariç tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Unutmayın! İlk kullanımdan önce çıkarılabilir parçaları yıkamanızı tavsiye ederiz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.