Sosyal Medya’da Markalardan.com!
16 Haziran 2017 Yorum Yok 846 Görüntülenme

Sosyal medya hayatımızda çok fazla yere sahip artık. En güncel haberler, karikatürler, arkadaşlarımız ailemiz ikili ilişkilerimiz bile sosyal medya üzerinden devam etmektedir. Konuşmalar, paylaşımlar hepsi sosyal medya üzerinden yapılıyor. Sosyal medya o kadar önem kazandı ki sosyal medyada yapılan paylaşımlar da ayrı önem kazanmaya başladı.

Yapılan paylaşımlar saniyeler içinde birçok sosyal medya kullanıcısına erişebiliyor. Sosyal medya takibi için bilgisayar v.b. ürünleri kullanmaya gerek kalmadan akıllı telefonlar ile takip etmek mümkün olduğundan kullanıcılar ellerine ulaşan paylaşımları aynı anda görmeyi de kolay bir duruma çevirmiştir. Sosyal medyada yapılan bu paylaşımlar arasında sahte paylaşımlar da yapılmaktadır.

Sahte paylaşımlardan sakınmanın en kolay yolu itibar edilebilecek sitelerden paylaşımları ve bilgileri açmaktır. Sosyal medya ayrıca önemli bir ticaret kapısıdır. En önemli markalar ve alışveriş siteleri de sosyal medya da mevcut hale gelerek en güncel markaların kampanyalarını en kolay ve hızlı şekilde iletir ve nihai kullanıcıya ulaştırır. Bu sitelerden biri de markalardan.com.

Markalardan.com sosyal medyaya katılarak sadece kampanyalar hakkında değil markalar hakkında da bilgi vererek kullanıcıları bilgilendirmektedir. Sosyal medya içerisinde yer alan medyalardan.com takip etmeye başladığınızda medyalardan.com hakkındaki takipçileri, hakkında yapılan yorumları da görebilir site hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Medyalardan.com en yeni markaları, en güncel fiyatları, en güzel ürünleri sosyal medyadan daha fazla kullanıcıya ulaşarak hizmet ağını genişletecektir.

Peki ya neden sosyal medya?

Daha önce de değindiğimiz erişebilirlik, sosyal medya yer ve zaman durumu gözetmeksizin bütün kullanıcılara erişebilir. Sosyal medya da kullanılırlık vardır yediden yetmişe herkes tarafından kullanılır. Bu da sosyal medya üzerinden daha çok kitleye ulaşma anlamına gelmektedir. Sosyal medya yeniliklerle dolu bir derya gibidir. En yeni ürünler, en kaliteli ve ucuz fiyatlar yeni teknikler bu sayede gelişir. Sosyal medya da yorumlar değiştirilebilir yorumlanabilir.

Sosyal medya üzerinden marka ve site için yapılan yorumlar doğrultusunda düzeltilir ve tekrar edilir. Sosyal medya özgürdür. Özgür olan bir platformda yapılan teşhir ancak kendine güvenle olur.Markalardan.com sosyal medyada yaptığı çalışmalarla ürünlerinin sağlamlığı konusunda ve kendi kurumsal kimliğine ne kadar güvendiğini göstererek girmiş ve kullanıcılardan gelecek yorumlar doğrultusunda kendi ürünlerinin satışını ve reklamını yapmaktadır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.