Scholl Pedi Elektronik Ayak Törpüsü
22 Ocak 2015 Yorum Yok 2460 Görüntülenme

Televizyon ve çeşitli reklam platformlarında reklamına sıkça rastladığımız Elektronik Ayak Törpüsü ürününü duymuşsunuzdur. Ayaklarınıza kişisel bakım yapmanızı ve ayaklarınızdaki sertleşmiş derileri temizlemenizde 1 numara olan bu ürün kısa süre içerisinde bütün kadınların gözdesi haline gelmiş durumda. İngiltere’de oldukça çok kullanılan Scholl Pedi Elektronik Ayak Törpüsü nihayet Türkiye’ye geldi.

Güzellik ve bakım denilince şüphesiz ki akla gelen ilk şey kadınlar. Her anlamda güzelliğe, bakımlı olmaya ve şıklığa oldukça özen gösteren kadınlar artık ayaklarına da bakım yapabilecek. Scholl Ayağınızdaki sertleşmiş deriyi nazik bir dokunuşla temizler ve ayaklarınızı kadifemsi bir yumuşaklığa kavuşturur. Ayak güzelliğinde yeni bir dönem başlatan, ilk olarak Buse Terim tarafından duyurulan Elektronik Ayak Törpüsü ürünü sonrasında “Ayaklarınıza Kapanacaklar” sloganı ve sırada bekleyen insanlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Hayaliniz kurduğunuz bakımlı ayaklara evinizde kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Scholl Pedi Elektronik Ayak Törpüsü ürününden bir adet satın almanız ve 360 derece dönebilen özel geliştirilmiş başlığı sayesinde kendinize birkaç dakika ayırmanız yeterli. Kısa sürede farkı hissedeceksiniz. Ürünün tanıtım videosunu izlemek için Tıklayınız.

Kullanımı Oldukça Kolay

Ayaklarınızda oluşan derisi sertleşmiş bölgelerde tekrarlanan hareketler ile ürünü hafif ve orta baskı düzeyinde kullanmanız ayak bakımınız için yeterli olacaktır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.