Porio İle Dekorasyon Zamanı!
20 Temmuz 2018 Yorum Yok 847 Görüntülenme

Zerafetin, güzelliğin ve estetiğin can bulduğu tasarımlarla kaliteyi buluşturan Porio, 41 yıllık tecrübesi ile kendini kanıtlamış bir markadır. Kendini değerli hisseden müşterilerini anlayarak bu doğrultuda ürünler üretmeyi amaçlamıştır. Sadece güzellik ve zerafetle değil, hissiyatla da işlenen tasarımlar modern dokunuşlar taşımaktadır. Üretimini yaptığı ürünler Türk, İtalyan ve Polonyalı tasarımcıların ellerinden farklı kültürlerin harmanıyla ortaya çıkmaktadır.

Yemek takımlarından cam serilere, ev dekorasyon ürünlerinden bahçe aksesuarlarına kadar birçok ürün grubunu Porio’nun bünyesinde barınmaktadır. Geniş ürün yelpazesi bunlarla da sınırlı değil. 14. yüzyıldan beri cam endüstrisinde kendini ispatlamış olan Polonya’nın tasarımcıları sadece Porio‘ya özel tasarımlar yapar. Hayatı paylaşmayı seven, paylaştığı her ana güzellik katmak isteyen kadınların evlerine ve sofralarına diledikleri estetiği getirmek için hiç durmadan çalışmaktadır.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da üretmeye aralıksız devam ederek sadece estetik bir güzelliğin değil, duyguların da ifadesini bulduğu tasarımlarla her evi yenilemeye devam etmektetedir. İşte Porio tarafından üretilen bir kaç ürün.

Pr55-1056 Manzara Desenli Tablo

Tamamı %100 orjinal tasarımları ile Porio tarafından üretilen tablolar evinizde ve bulundukları ortamlarda farklılık yaratır. Evinizde dilediğiniz yere asabileceğiniz manzara desenli tablolar evinizin her gösterişli sanat eseri olacaktır. Unutmayın! Porio tarafından üretilen tablolar yaşam alanlarınızı dekoratif anlamda hareketlendiren tasarımlara sahiptirler.

Pr54-1003 6 Renkli Kahve Fincan Takımı

Porio tarafından özel olarak tasarlanan ve üretilen şık desenlere sahip kahve fincan takımları mükemmel renklere sahiptir. Kahve ikramlarınızda farklılık katacak ve dikkatleri üzerine çekecek şık bir takım. Doyumu olmayan sohbetlerinizin ve altın günlerinizin en sevilen markası Porio’dan kahve fincan takımı sizin zevkinizi yansıtacak.

Pr79-1007 Kuş Desenli 6’lı Banyo Seti

Porio’dan lavabo veya banyolarınıza farklılık ve aynı zamanda ahenk katacak mükemmel bir banyo seti. 6 parçadan oluşmakta olan Porio banyo seti, şık krem rengi ile bulunduğu ortamda mükemmel bir duruş sergileyecek.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.