Philips’ten Yeni Nesil Full HD Ultra İnce LED TV
12 Temmuz 2018 Yorum Yok 532 Görüntülenme

Led televizyonlar Lcd televizyonlara oranla çok daha şık ve daha ince tasarımlara sahiptirler. Sadece incelik yetmez! İnce tasarımların yanı sıra üstün enerji tasarrufu sağlıyor olması ve ısınmaması ile harika bir TV deneyimi sunuyor! Bir diğer ve önemli konu ise görüntü! Led televizyonlar Lcd TV’lere göre daha iyi görüntü kalitesine sahiptir. Led televizyonlarda ışık sistemi ledler ile yapıldığından üstün kalite farkını hissetmemek imkansız! İşte karşınızda bu özellikleri içerisinde barındıran Philips 43PFS4132/12 full HD ultra ince Led TV!

Philips ile şık tasarım ve uygun fiyat bir arada. Digital crystal clear özellikli Philips full HD TV, full HD kalitesi, yüksek kontrast ve kristal netliğinde ses deneyimi sunar. Kullanımı kolay bu model ile zahmetsiz eğlencenin keyfini çıkarın. Ekiplerimiz yeni bir TV oluştururken teknolojiden tasarıma kadar her yönünü düşünür. Yeni ayaklı kenar tasarımımız, geleneksel standların TV’nin altında kapladığı yeri açarak daha etkileyici bir görüntüleme deneyimi sunar. Böylece TV’nizin ayakları yere basar ve geleceğe güvenle bakar. Philips her kaynaktan doğal görüntüler elde etmek için Digital Crystal Clear teknolojisini oluşturdu. En sevdiğiniz programları, filmleri, haberleri izlerken veya birkaç arkadaşınızla TV seyrederken optimum kontrastın, rengin ve netliğin keyfini çıkarın.

Görüntü Kalitesi gerçekten önemlidir. Sıradan televizyonların sunduğu kalite yeterli değildir. Gerçekçi bir görüntü için canlı ayrıntılar, yüksek parlaklık, inanılmaz kontrast ve gerçekçi renkler gerekmektedir. Cihazlarınızdan TV’nize hem görüntü hem de ses sinyallerini taşıyan tek bir HDMI kablosuyla kablo karmaşasından kurtulun. Sıkıştırılmamış sinyalleri kullanan HDMI, kaynaktan ekrana en yüksek kaliteyi garanti eder. Philips Easylink ile birlikte TV, DVD, Blu-ray, uydu alıcı veya ev sinema sisteminde çoğu işlemi gerçekleştirmek için yalnızca tek bir uzaktan kumandaya ihtiyacınız olur. Eğlenceyi paylaşın. USB hafıza kartı, dijital kamera, mp3 çalar veya diğer multimedya cihazlarınızı TV’nizde bulunan USB portuna bağlayarak fotoğraflar, videolar ve müziğin keyfini kullanımı kolay ekran içeriği tarayıcıyla çıkarın..

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.