Philips’den PerfectCare Expert Buhar Kazanlı Ütü
29 Mayıs 2018 Yorum Yok 470 Görüntülenme

İnsan hayatını iyileştirmeyi amaçlayan ve kapsamlı bir teknoloji şirketi olan Philips’den yeni GC9245/02 PerfectCare Expert Buhar Kazanlı Ütü. Şık görünümü ve üstün kalitesi ile satışa sunulan bu ütünün özelliklerine bakacak olursak; Philips’in özel kolay kireç giderme özelliği kireç birikimini önlemek ve buhar kazanlı ütünüzün ömrünü uzatmak için ideal çözümü sunar.

1,5 L’lik su haznesi kapasitesiyle hazneyi tekrar doldurmanıza gerek kalmadan 2 saate kadar ütü yapabilirsiniz. Ayrıca su haznesini musluktan doldurmak için kolayca ayırabilirsiniz. Geniş doldurma deliği ise yeniden doldurma işlemini hızlandırır. Philips PerfectCare Expert Buhar Kazanlı Ütü, temizleme zamanını ışık ve ses ile size hatırlatır. Yeni SteamGlide taban da Philips’in sunduğu en iyi tabandır.

Ütülenebilir giysilerinize ya da ütü masasına zarar vermez ve yanma riski yaratmadığı garanti edilir. Bu sayede az bilek gücüyle çok daha kolay ütü yapabilirsiniz. Yani sıcak ütü tabanını ek altlık aksesuarı olmadan doğrudan giysilerin ya da pamuk ütü masası kılıfının üzerine bırakabilirsiniz. Üstün buhar gücü 2 dakikada kullanıma hazır olur ve hazne, ütüleme sırasında istenildiği zaman doldurulabilir.

Ayrıca sıcaklık ayarına gerek kalmadan kottan ipekli kumaşlara kadar tüm kumaşları ütüleyebilirsiniz. Hassas taban sıcaklığını kontrol eden gelişmiş akıllı kontrol işlemcisi ile devrim niteliği taşıyan bir teknolojidir. Philips buhar kazanlı ütünün güçlü siklonik buhar bölmesi, sürekli ve güçlü buhar akışı sağlayarak ütülemeyi daha kolay ve hızlı hale getirir. Tum bu özelliklerin dışında çizilmeye karşı son derece dayanıklıdır, giysilerinizin üzerinde rahatça kayar ve kolay temizlenir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.