Philips Daily Collection Tost Makinesi markalardan.com’da!
30 Mayıs 2018 Yorum Yok 758 Görüntülenme

Siyah rengi ile asaleti temsil eden ve üstün kalitesi ile Philips tarafından üretilen Daily Collection Tost Makinesi şimdi markalardan.com’da satışa sunulmuştur. Dikkat çeken özelliklere sahip bu tost makinesini genel olarak inceleyecek olursak;

Yüksek sıcaklıklı ve yüksek güçlü, çok yönlü tost plakaları bulunan bu tost makinesi ile mükemmel derecede kızarmış tost ve atıştırmalıklar istediğiniz an hazır. Kolay kilit sistemi ve dikey saklama seçeneği ile özel yapışmaz kaplama ve temizleme kolaylığı sağlar. Yerden kazandıran kompakt saklama imkanına sahip Philips Daily Collection tost makinesini güvenli bir şekilde kapatmak ve kilitlemek için ise yalnızca itmeniz yeterli.

Kabloyu düzenli bir şekilde saklamayı sağlayan kablo saklama olanağı ve ısı iletmeyen tutacak özelliği ile tutacak kızartma sırasında güvenlik için soğuk kalır. Tost makinesinin hızlı ısınmasını sağlamak için 820 W yüksek güce sahiptir. Yüksek güç ve ısı, lezzetli ve çıtır atıştırmalıklar hazırlamak için eşit bir biçimde kızartma imkanı sağlar. Isınma ve kullanıma hazır ışıkları, makinenin ısındığını ve kullanıma hazır olduğunu gösterir.

Tüm tost ve atıştırmalıklar için çok yönlü plakaları ile lastik ayaklar cihazın sabit durmasını sağlar. Her anlamda beğeneceğiniz bu tost makinesini satın almak için 100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı sunan markalardan.com e-tcaret sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.