Mobilya Park AVM Malatya’da Açıldı!
17 Ocak 2019 Yorum Yok 1334 Görüntülenme

Mobilya ve ev dekorasyonu olmak üzere bir evin neredeyse tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayacak Mobilya Park AVM, Malatya’da açıldı. Ev dekorasyonu, mobilya, ev tekstili, perde, aksesuar, halı, küçük ev aletleri, beyaz eşya, aydınlatma ve züccaciye gibi alanlarda sektörün önde gelen markalarının bulunduğu Mobilya Park AVM, ailenizle rahat bir şekilde gezebileceğiniz konsept yapısı, kampanyalı uygun fiyat ve taksit olanaklarıyla Doğu Anadolu’nun ilk mobilya alışveriş merkezi olma özelliği taşımaktadır.

Doğu Anadolu’nun kayısı diyarı Malatya ilinde açılan ve ziyaretçilerine bir evin neredeyse tüm ihtiyaçlarını aynı çatı altında sunan Mobilya Park AVM’de, Türkiye’nin önde gelen markalarından olan Arçelik, İstikbal, İdaş, Aldora, Vanessa, Almila, Tetri Home, Yataş Bedding, İberba, Enza Home, Homage, Lerona, Orix ve Zeence markalarına ait ürünler yer almaktadır.

Evlenecekler, evini yenileyecekler veya yeni ev sahiplerinin tüm ev ihtiyaçlarını karşılayabileceği Mobilya Park AVM ziyaretçilerine dört mevsim alışveriş imkanı sunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra onlarca araçlık otopark kapasitesi ile keyifli bir alışveriş merkezi olmayı hedeflemektedir. [1]

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.