Markalardan.com Güvenli ve Hızlı Alışverişin Adresi
18 Haziran 2015 Yorum Yok 3688 Görüntülenme

İnternette alışveriş yapmayı sevenler bilirler; netten alışveriş güvenilir bulunan, hızlı ve hedefe yönelik ürünler sunan, teslimatta sorunlar yaşamadığınız, devamlı güncellenen sitelerden yapılır. Şimdi size bahsedeceğim site bu özelliklerin hepsini çok güzel harmanlamış bir site. Markalardan.com öncelikle sade ve şık bir görsellikle tasarlanmış. Siteye üye olmak birkaç dakikanızı alıyor. Üye olduktan sonra online alışverişe başlayabiliyorsunuz. En çok dikkat çeken özelliklerden biri klasik ürün kategorileri yanı sıra üst menüde bulunan markalar sekmesi. Bu sekmeden en sevdiğiniz markaları seçerek bu markalara ait ürünleri kolayca listeliyor, kısacası sevdiğiniz markaların ürünlerini satın alabiliyorsunuz.

Markalardan.com Sitesi Kime Ait?

Gültekinler Grup Şirketleri tarafından kurulmuş Markalardan.com müşterilerini kaliteli, ekonomik ve avantajlı ürünler ile buluşturma gayreti içinde olan güvenilir online alışveriş sitesidir. Bilgisayar, Beyaz eşya, Elektronik, Elektrikli ev/mutfak aletleri, Mutfak gereçleri, Ev aletleri, Goldmaster Telefon, Sağlık-Spor-Bakım, Dekoratif aksesuarlar, Mobilya/Halı, Ev tekstil, Fırsat paketleri, Oto ses/Görüntü sistemleri, Market, Yapı Market/Hırdavat, Kırtasiye/Ofis gibi hayata dair genel ihtiyaçları barındıran kategorileri ile istediklerinizi rahatça bulabileceğiniz güvenilir alışveriş siteleri arasında yerini almaktadır. Markalardan.com’da satışa sunulan binlerce ürün depolarından tüketicilere en hızlı şekilde ulaştırarak ilke edindiği sınırsız hizmet anlayışı ile yüzünüzü güldürecek hizmeti ve yenilikleri müşterileri ile paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Markalardan.com Güvenilir mi?

Güvenli alışveriş anlayışı ile açıldığı ilk günden bu güne alışveriş işlemlerinde meydana gelebilecek olan tüm sorunların önüne geçmiştir. 3D Secure diye isimlendirilen olası sahtekarlıklara karşı hazırlanmış Visa ve Master Card güvencesi veren sistem ile kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde tamamen güvendesiniz. Veri aktarımının güvenli bir şekilde yapılmasını ve güvenli bir veri aktarım işleminin gerçekleşmesi için Ssl sertifikasına sahip olan markalardan.com internet sitesi ve sunucu arasında gerçekleşen veri transfer işlemlerinde verilerin şifrelenmesi vasıtasıyla güvenli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır. Müşteri güvenliğine oldukça büyük önem veren markalardan.com söz konusu hizmet çatısı altında, gizlilik haklarına yasalara uygun olarak korunma uygulanmaktadır. Bu bağlamda; çevrimiçi alışveriş işlemlerinde meydana gelebilecek olan sorunların önüne geçilmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunumu da benimsenmektedir. Ayrıca; yalnızca bir internet erişimi dâhilinde arzu edilen her vakitte sağlanabilecek olan çevrimiçi alışverişler sayesinde, mağaza mağaza dolaşmaya gerek kalmadan beklentileri tam karşılayan bir hizmet kalitesine sahip olabilmek oldukça mümkündür.

markalardan-com-guvenli-ali

Markalardan.com Alış verişlerinizde kullandığınız kart bilgileri hiç bir şekilde saklamıyor. Kredi kartınızla ödeme yapacağınızda ilgili bankanın web sitesine yönlendiriliyor ve cep telefonu SMS onaylı ile güvenliğiniz sağlamlaştırılıyor. Sitenin kendi güvenliği de kullandığı sertifikalar ile sağlanıyor. Kısacası güvenli ve huzur içinde alışveriş yapabileceğiniz bir site. Ayrıca markalardan.com sitesine üye olmak, sipariş vermek, yorum yapmak ve tavsiye etmek para puan kazandırıyor. Kazandığınız para puanlarla alış veriş yaparak bazı ürünleri bedavaya getirme şansınız var. Günümüz teknolojisi gereği artık her işlem internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Her birey en uygun fiyata en iyi ürüne sahip olmak istemektedir. Bu isteği gerçekleştirmek artık markalardan.com ile çok daha kolay. Ayrıca markalardan.com sitesine üye olmak, sipariş vermek, yorum yapmak ve tavsiye etmek para puan kazandırıyor. Kazandığınız para puanlarla alış veriş yaparak bazı ürünleri bedavaya getirme şansınız var. Kurulduğu günden bu güne kadar her hangi olumsuz bir müşteri yorumu almamış olan markalardan.com, müşterilerine güvenli ve hızlı online alışveriş hizmeti vermeye devam etmektedir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.