Marchesa 2015 Gelinlik Modelleri
28 Temmuz 2015 Yorum Yok 1904 Görüntülenme

Gelinlikler her genç kızın rüyalarını süsleyen kıyafetlerdir. Daha ilk gençlik yıllarından itibaren her genç kız bir gün gelin olma hayali kurar. Gelin olmanın en büyük parçası olan gelinlikler de bu yüzden her genç kız için çok büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple gelinlik modellerinin en güzellerini her gelin kendisi giymek ister.

Evlilik kararının ardından belki de en çok zamanı alan iş; en mükemmel gelinliği giymektir. Gelinlik firmaları da bu durumun farkında oldukları için en muhteşem koleksiyonu oluşturmak için adeta birbirleriyle yarışırlar. Her firma her sezonda göz dolduran muhteşem modellerle alıcılarının karşılarına çıkarlar. Bu firmalardan biri de Marchesa’dır. 2015 Gelinlik modelleri bu sezonda da yine göz doldurmaktadır.

Her yıl bambaşka şık tasarımlarla alıcılarının karşısına geçen Marchesa bu sene de yine çok fazla genç kızın rüyalarında ki gelinliği yapmayı başarmıştır. Son yıllarda, hemen hemen bütün tasarımlarda vintage modasının ön planda olduğu bu sezonda gelinliklerde bu modadan fazlasıyla etkilenmişlerdir. Özellikle Kate Middeleton’un uzun kollu gelinlik giymesinin ardından bütün dünyada kollarda dantel modası çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır.

Marchesa 2015 kış koleksiyonunda danteli modellerinde çok fazla kullanmıştır. Modellerinde özellikle 50’li yıllardan ilham alan firma, çok farklı tasarımlarıyla da göz doldurmaya başarmıştır. Kabarık prenses modelleri bu sene out olurken 50’li yılların elbise tarzında yarım kollu ve uzun kollu dantel modelleri çok fazla dikkat çekmektedir. Hatta bu sene Marchesa koleksiyonunda boyu kısa olan diz altı gelinlik modellerini de görmek mümkün olacak. Bu modellerin yanı sıra; balık etek gelinlik modelleri de marchesa’nın koleksiyonu içinde yer alacak. Etek kısmı özellikle tül olarak tasarlanan ve üst kısmı dantel olan gelinlikler genel olarak çok fazla ön plana çıkacak.

Kayık yaka ve uzun kollu gelinlik modelleri de kesinlikle bakmanızı önereceğimizi Marchesa modelleri arasında yer alıyor. Düz elbise gibi görünen, kabarık olmayan sadece bütün her yeri dantel kaplı olan gelinlikler de bu kış sezonunda çok ilgi çekecek. Hâkim yaka 2016 gelinlik modelleri de kesinlikle görmeniz gereken modeller arasında, özellikle boyun bölgesi kapalı olduğu için son yıllarda gelinliklerin üzerine takı olarak sadece küpe takılması moda olmuştur. Bütün bu gelinlik modelleri arasından en çok seveceğinizi bulacağınıza eminiz.

2015 Gelinlik Modelleri

marchesa-gelinlik

2015 Gelinlik Modelleri

Marchesa Gelinlik

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.