Lucky Art Dekoratif Aksesuar Ürünleri markalardan.com’da
05 Aralık 2018 Yorum Yok 2189 Görüntülenme

90’lı yıllarında başlarında perakende mağazacılık ile ticari faaliyetlerine başlayan Star Dekor Lucky Art artık markalardan.com’da satışa sunulmaktadır. Lucky Art Bugün Türkiye’nin birçok ilinde bulunan mağazaları ile ürünlerini müşterilerine ulaştırmayı başarmıştır.

2003 yılında İstanbul’da açılan showroom ile bayii kanalı kurulmuş, bugüne gelindiğinde ise, 12.000’in üzerinde zengin ürün gamıyla Lucky Art markasını oluşturmuştur. Farklılık yaratan tarzı ve zengin ürün gamıyla, ticari hayatına gelişen ve büyüyen ülkemizde, global marka olma yolunda devam etmektedir.

Kaliteden ödün vermeden üretilen özel tasarım koleksiyonları ile yaşam mekanlarınızın her noktasını daha keyifli hale getiren bir marka olabilmeyi vizyon edinmiş Lucky Art, müşterilerinden aldığı destek ile her yeni sezonda gelişmeye, heyecan yaratan yeni ürünler üretmeye devam etmektedir.

Lucky Art tarafından üretilen dekoratif salon takımlarından, yapay çiçeklere, aydınlatma aksesuarlarından, mutfak ve banyo ürünlerine kadar üretilen tüm yeni ürünlere markalardan.com üzerinden ulaşabilir, en uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

lucky art ürünleri

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.