Kütahya Porselen İle Şık Tasarımlar
21 Haziran 2017 Yorum Yok 858 Görüntülenme

Yıllardır vazgeçemediğiniz kalitesi ile başınızı döndüren ve şık tasarımları ile sizleri kendine bağlayan Kütahya porselen bu kez de kahvaltı takımları ile gönlünüzü ve evlerinizi fethetmeye geliyor. Kütahya porselenin şık tasarımları yine her zamanki ağır duruşu ve farklı tasarımları ile göz kamaştırmaya devam ediyor.

Evlerinizin şıklığını arttırmak misafirlerinizi en güzel masalarda ağırlamak için Kütahya porselen yine ilk tercihiniz olacak. Kaliteli yapısı ısıya dayanıklı malzemesi ile sağlam bu takımlar sizleri yarı yolda bırakmayacak. Kir tutma özelliği olmayan bu takımların yıkama aşaması artık daha kolay. En yağlı yiyecekler bile elde kolayca yıkama ile kolayca çıkacak. Bulaşık makinesine de dayanıklı olan bu porselen takımlar, çarpmalar sonucu ortaya çıkan çatlakların da en aza inmesi için özel kaplama ile daha da sağlamlaştırıldı.

Klasik tercih eden bayanlar için tek renk formunda oluşturulan takımlar tercihe göre yaldızlı, işlemeli, çiçek desenli ve kabartmalı şekillerde tasarlanmıştır. Kütahya porselenin içindeki diğer ürünler ile tamamlayabileceğiniz bu takımlar artık çok daha uygun fiyatlar ile sizleri bekliyor. Masalarınızdaki şıklığı misafirlerinizle paylaşırken gözlerindeki pırıltıyı görmekten büyük zevk alacaksınız. Ayrıca masa örtüsü ve aksesuarlar ile daha farklı bir kombin yaparak tarzınızı da yansıtmanız mümkün.

Kütahya porselen ağırlığın ve şıklığın adresi. Tercihlerinizi daha canlı renklerden ve eğlenceli takımlardan yana mı kullanıyorsunuz? Kütahya porselen kahvaltı takımları ile istediğiniz her modelde istediğiniz takıma sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey hemen Kütahya porselen bayiliği bulunan markalardan.com’u ziyaret ederek size uygun olan ürünü aramaya başlamak. Renkli ürünlerde tek renk ve alacalı renkler ile çeşitlerini daha da arttıran Kütahya porselen, meyveli hayvan şekilli tabakları ile daha da sevimli oldu.

Son ürünlerinde ulaştığı nokta ile kendini ve başarısını kanıtlayan Kütahya porselende takımınızın yanında kullanabileceğiniz çay bardakları ve altlıkları ile masa süsleri de mevcut. Peçeteler ve peçetelikleri ile masanızdaki atmosferi tamamen değiştirecek olan bu takımlar, sıcacık bir kahvaltı ortamında güzel sohbetlere de eşlik edecek. Kütahya porselen takımlarını garantileri ve uygun porselen fiyatları ile sizlerle paylaşırken acele edin ve takımları kaçırmayın.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.