Korkmaz’dan A446 Mia Duo Blender Seti
10 Temmuz 2018 Yorum Yok 522 Görüntülenme

Mutfaklarımızın en büyük yardımcıları olan elektrikli ev ve mutfak aletleri hayatımızı büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Ev hayatını oldukça kolaylaştıran ve eğlenceli hale getiren elektrikli ev aletleri evlerin adeta vazgeçilmezi haline geldi. Elektrikli ev ve mutfak aletleri, gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün artmaktadır. İşte bu ürünlere örnek; Korkmaz A446 mia duo blender seti!

Son teknoloji kullanılarak üretilen Korkmaz a446 blender seti ısıya dayanıklı, paslanmaz çelik öğütücü çubuğu ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kademeli hız ayarı ve ısıya dayanıklı paslanmaz çelik karıştırma çubuğu ile severek kullanacağınız bir üründür. 1000 ml kapasiteli ölçü haznesi ve kaymayı önleyici tutucu tabanı ile aradığınız blender seti olmaya aday.

İki kademeli hız ayarı, yıkanabilme kolaylığı ve öğütme fonksiyonları ile hızlı ve pratik sonuçlar sağlamaktadır. Aynı zamanda gövde ve öğütücü çubuğun ayrılabilme özelliği mevcuttur. Mia duo blender seti, mutfakta yemek hazırlarken parçalama, karıştırma ve öğütme işlerinde en büyük yardımcınız olacak. Son olarak pembe rengi, üstün kalitesi ve şık tasarımı ile Korkmaz a446 mia duo blender setinin, uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da satışa sunulduğunu bildirmek isteriz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.