Korkmaz’dan A167 Vita Plus 6.0 LT Düdüklü Tencere
28 Mayıs 2018 Yorum Yok 619 Görüntülenme

Mutfak araç ve gereçlerinde Türkiye’nin ileri gelen firmalarından birisi olan Korkmaz’dan A167 Vita Plus 6.0 LT Düdüklü Tencere şimdi markalardan.com’da satışa sunulmuştur. Korkmaz tarafından üretilen tencere gibi mutfak gereçleri paslanmaz çelikten yapılmakta olup uzun bir süre kullanabilmeniz için tasarlanıyor. Kullanım sırasında dikkat etmeniz çizilmemesi için bazı önlemler almanız durumunda uzun ömrü daha da uzun tutmanız da mümkün.

18/10 Cr-Ni paslanmaz çelikten üretilen Korkmaz A167 vita plus düdüklü tencere patlamalara ve bu patlamalar sonucu oluşan yanıklara, yaralanmalara ve kirliliğe engel olmak için ayarlanabilir zamanlayıcı ve sesli sinyal özelliğine sahiptir. Ergonomik kapak sistemi ile mutfaklarınızda kullanım kolaylığı sağlar. Yine 2 farklı basınçtaki pişirme seçeneği ile güvenli kullanım özelliği sağlar. Pişirme süresinden % 70, enerjiden ise % 50 tasarruf ederek yemeklerinizi hızlı ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz.

Korkmaz için ilk hedef sizin sağlığınızdır. Daha sonra ise konforunuz ve en önemlisi güvenliğiniz gelmektedir. Ayrıca kolay temizlenebilir yapısı ve bulaşık makinesinde çizilmez özelliği ile Korkmaz Vita plus düdüklü tencere en çok tercih edilen modeller arasındadır. Kanserojen maddelerden tamamen arındırılmış olan bu tencerelerde sağlığınız için çok sağlıklı yemekler yapacak lezzetine kendiniz bile inanamayacaksınız..

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.