Kenwood KVL8320S Xl Titanium 1700W Mutfak Şefi
18 Mayıs 2018 Yorum Yok 679 Görüntülenme

Kenwood KVL8320S Xl Titanium 1700W Mutfak Şefi sizi muhteşem bir şekilde özgür kılar, ve kendinizi en iyi şekilde ifade etmenize yardımcı olur. Kenwood KVL8320S mutfak şefi eşsiz dizaynı ve mükemmel iç yapısıyla mutfağınızda size eşsiz bir yardım sağlayacaktır. Mutfak şefiniz şu ana kadar ihtiyacınız olan ve bir mutfak aletinden beklenen tüm özellikleri ve daha fazlasını içerisinde barındırıyor. Çok kapsamlı karıştırma sağlayarak tüm standart özellikleri ile indüksiyon pişirme içermektedir.

Yeni, sezgisel kullanıcı ekranı, işlemin her aşamasını görmenizi kolaylaştırır ve her seferinde doğru sonuçları almanızı sağlamak için pişirirken ayarları değiştirmenize izin verir. 20 °C ile 180 °C arasında daha geniş bir sıcaklık aralığında pişirme ve fırın repertuarı da yeni seviyelere ulaşabilir. Kenwood KVL8320S Xl Mutfak Şefi, pastadan çorbaya, çorbadan sebze yemeklerine kadar 20 ön hazırlık pişirme programına sahiptir; hatta çikolatanın eritilmesi ve hamurun yoğurulması da dahildir.

Darbeli değişken hız, daha iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak için hızı gereksiniminize göre ayarlamanıza olanak tanır. 1700W motor size mükemmel sonuçlar elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz gücü verir. Kenwood KVL8320S Xl Titanium 1700W Mutfak Şefi eşsiz aparatları ile farklı karıştırma şeçeneklerini de sunmaktadır. Leke Tutmaz Çelik Kase, Ayarlanabilir Hız Kontrolü, Hamur Yoğurucu, Zaman Ayarlayıcı gibi özellikleriyle pişirme sanatında devrim yaratacak yep yeni bir boyut katıyor.

Hızlı tarifler işlevi güveç ve köri gibi gündelik favoriler için 30 dakikalık tarifler sunar ve otomatik olarak sıcaklığı değiştiren ve karıştırma aralıklarını ve gücü ayarlayan programlarla yaratıcı olmaya odaklanmak için serbest kalırsınız. Yemek yapmak için sabırsızlanabilirsiniz. Mutfakta yolculuğunuzu destekliyoruz. Hazırlıktan pişirmeye, pişirmeden yeni yemek ilhamına kadar. Kenwood KVL8320S Xl Mutfak Şefi uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da satışa sunulmuştur.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.