Karaca Home’dan İhtiyaca Göre Pike Takımları!
13 Temmuz 2018 Yorum Yok 616 Görüntülenme

Karaca Home’dan yaz aylarında üzerimize örteceğimiz, kış aylarında ise yatak örtüsü olarak kullanabileceğimiz pike takımları. Her evin ihtiyaçlarından birisi olan pike takımları desenli canlı renkleri ile Karaca Home tarafından üretilmektedir. Tek kişilik pike takımlarının yanı sıra çift kişilik pikelerde üreten Karaca Home oldukça kaliteli ve kullanışlı pike takımları üretmektedir. Yüksek dokuma kalitesi ve yüzde yüz pamuk tekstil ürünlerinden oluşan Karaca Home pike takımları, ranforce kalitesinde olup modern tarz ve desenleriyle göz alıcı bir şıklıkta üretilmektedir.

Ev Tekstili ürünlerinde kendini kanıtlamış Karaca Home tarafından üretilen pike takımları evinizde konforu ve estetiği bir arada yaşatacaktır. Tasarımı ve üzerine uygulanan renk ve şıklık uyumu ile Karaca Home pike takımlarını beğenerek kullanacaksınız. Sektörün modasını ve trendlerini belirleyen bir tasarım markası olarak, iç pazardaki rekabetçi gücünü uluslararası arenaya taşıyan Karaca Home bu alanda dünyadaki ilk akla gelen markalarından biri olmayı başarmıştır.

Her anınızı özel kılabilmeniz ve sevdiklerinizi gururla ağırlayabilemeniz için size tasarımda öncü, yenilikçi ve kulanışlı çözümler sunan Karaca Home üretmiş olduğu birbirinden şık nevresim takımları, yatak örtüleri, komplettler, battaniyeler, havlu ve bornoz gibi ürünleri tüketiciler ile buluşturmaktadır. Üretmiş olduğu ürünler gündelik hayata uygun olarak tasarlanmakta minimal, klasik ve şık tasarımlardan hoşlanan tüketicilere hitap etmektedir. Karaca Home tarafından üretilmiş ve satışa sunulmuş tüm ürünler uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com‘da.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.