Grundig Buzdolapları İle Uzun Süre Tazelik!
22 Haziran 2018 Yorum Yok 477 Görüntülenme

Daha taze fikirler, uzun süre tazelik. Grundig buzdolapları ve derin dondurucular meyve, sebze ve diğer gıdaları sadece mükemmel koşullar altında saklanmakla kalmaz, aynı zamanda muhteşem tatlarına, besin değerlerini ve içerdikleri vitaminleri de korurlar. Grundig buzdolapları, gıdaların hücresel yapıları ve içerikleri için mümkün olan en iyi korumayı sağlar. Daha uzun süre tazelik, daha sağlıklı yaşam.

Duo No Frost Teknolojisi

Grundig Duo No Frost buzdolapları iki ayrı soğutma sistemine sahiptir, böylece nem seviyesinin optimum tutulmasına yardımcı olunarak, dondurucu ve soğutucu bölümleri arasında koku geçişi önlenir, hava kalitesi maksimumdüzetde tutulur. Duo No Frost teknolojisi, en sevdiğiniz gıdaları tam da istediğiniz şekilde taptaze tutmanıza yardımcı olmak için en iyi soğutma koşullarını sağlar.

Koku Önleyen İyon Teknolojisi

Grundig, kokuları engellemek için iyonlara güvenmektedir. Genellikle havanın vitaminleri olarak anılan bu parçacıklar, buzdolabı bu çözme işlemi yaptığı zaman, koku moleküllerini yayılmalarına izin vermeden yok eder. Bunun sonucunda, buzdolabını her açtığımızda, içerideki havanın temiz olduğunu ve gıdalarınızın daha uzun süre taze kaldığını bilerek, rahat bir nefes alırsınız.

Grundig Hakkında

Beyaz eşya, ses ve görüntü sistemleri ve tüketici elektroniği sektöründe faaliyetlerini yürüten ve elektronik ürünleriyle tüm dünyada tanınan Grundig, 2007 yılından beri Arçelik A.Ş. şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Tüm dünyada 65’den fazla ülkede satılmakta olan Grundig markası; Türkiye’de Arçelik A.Ş. çatısı altında, Koç Holding güvencesi ile Arçelik, Beko mağazalarında ve seçkin zincir marketlerde sunulmaktadır. Odak noktası kullanıcı olan Grundig, uzun yıllar içinde edindiği deneyim sayesinde yüksek performans, kalite ve dayanıklılık kelimeleriyle özdeşleşmiştir. Grundig olarak, hep daha iyisini sunmaya inanıyoruz.

Tercihimiz farkındalığı yüksek, zamansız modernliği kabul etmiş ve rafine zevklere hitap eden marka olmak. İşte bu sebeple geleceğe dönük ama bugünün ihtiyaçlarını karşılayan ileri teknolojiler kullanıyor; sürdürülebilirlik, gıdaya saygı ve bilinçli tüketime ilham verme amaçlı Ruhun Doysun hareketimizi sahipleniyoruz. Avrupa’nın en büyük tam kapsamlı ev aletleri üreticilerinden biri olarak, enerji tasarrufu, israf ve doğaya saygı felsefemiz ile dünyaya katkıda bulunmayı; zamansız tasarımla evinizi yaşanılacak en güzel yer yapmayı misyon ediniyoruz. [1]

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.