Navigasyon Güncelleme Nasıl Yapılır?
05 Temmuz 2017 Yorum Yok 5767 Görüntülenme

Navigasyon yolları, sokakları, gideceğiniz bir yeri bulmaya yarayan teknolojik bir haritadır. Bu alet ile istediğiniz her yeri bulabilirsiniz. Ayrıca bu alet bulunduğunuz noktayı da göstermektedir. Bu teknolojik harita sayesinde hiç bir yerde kaybolmayacak ve dilediğiniz her yeri kolay bir şekilde bulabileceksiniz.

Navigasyon cihazları çok çeşitlidir ve her markaya ait bir navigasyon cihazı vardır. Bu markalardan biri de Goldmaster’dir. Goldmaster navigasyon cihazı ile her yerin ayrıntılı bir şekilde haritasına sahiptir. En kapsamlı navigasyon cihazı olan bu ürün sizin için önemli olan eczane, alışveriş merkezler, hastane gibi alanlarında yerini size en kısa sürede gösterebilmektedir.

Ayrıca gitmek istediğiniz yolda kalan zamanı, aracınızın hızını ve nereye doğru ilerlediğinizi de her an takip edebilir ve yolculuğunuzu güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Navigasyon cihazında en çok tercih edilen Goldmaster ile kolay bir şekilde güncelleme işlemini de düzenli olarak yaparsanız cihazınızı güncel bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Peki, Goldmaster navigasyon güncelleme nasıl yapılır? Öncelik ile www.naviextras.com sitesine giriş yapın ve solda bulunan ”kullanıcı profili oluştur” bölümünden üyelik işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde tamamlayın. Daha sonra ”indirme” butonuna tıklayarak Toolbox programını bilgisayarınıza indirip kurulumunu gerçekleştirin. Ardından Goldmaster navigasyon cihazınızı bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın.

Önceden gerçekleştirmiş olduğunuz üyelik işlemlerinde bulunan kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak Toolbox programına giriş yapın. Bu işlem ile cihazınız bağlanmış olacaktır. Toolbox programı ile cihazınızın marka ve modeli solda alt köşede gözükecektir. Ardından bütün güncelleme işlemlerini, değişik ülke haritalarını ve diğer içerikleri Toolbox programı aracılığı ile bilgisayarınıza indirip Goldmaster navigasyon cihazınıza yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Daha sonra karşınıza çıkacak olan güncelleme bölümüne tıklayıp güncelle ibaresine tıkladıktan sonra Toolbox otomatik olarak cihazınıza en güncel haritayı yükleyecektir. Bu şekilde Goldmaster navigasyon cihazınız en güncel hali ile ve en yeni içerikleri ile güncellenmiş olacaktır. Böylece cihazınızı güncel bir şekilde hiçbir şekilde problem yaşamadan eskisi gibi kullanmaya devam edebilir istediğiniz her yere bu cihazın size eşlik etmesine izin verebilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.