En Çok Tercih Edilen 6 Marka
11 Mayıs 2018 Yorum Yok 573 Görüntülenme

Evlerimizde kullandığımız ve günlük hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran Beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, tencere, tava ve çaydanlık takımları, kişisel bakım ürünleri ve daha yüzlerce ürün birçok marka tarafından üretilmektedir. Bu yazımızda bu markalardan en çok tercih edilen 6 marka listelenmiştir.

Tefal

Yapışmaz tava tencereyi icat ederek yapışmaz tencere ve tava sektörünün kurucusu olan Tefal bu buluş ile birlikte yenilikçilik yolculuğuna başladı. Yıllar geçtikçe büyüme ve devralmalar sonucunda yapışmaz tencere ve tava, düdüklü tencere, elektrikli pişirici, ütü, tartı, katı meyve sebze sıkacağı, çırpıcı, blender, fritöz ve tost makinesi gibi ürünler ile ürün portföyünü geliştiren Tefal dünyanın bir numaralı üreticisi haline gelmeyi başardı.

Birçok ülkede faaliyet gösteren Tefal aşçılığı daha kolay ve yaratıcı hale getirecek, ütü yapmayı kolaylaştıracak ve hızlandıracak, kişisel bakım ürünleriyle daha sağlıklı ve güzel bir hayat yaşamanızı sağlayacak devrimci ürünler geliştirmektir. Tüketicinin ihtiyaçlarını anlamaya ve yaratıcı çözümler üretmeye adayan Tefal’in geçmişi dünya çapında yankı getirmiş buluşlarla doludur. Çağın gereklerine uygun tasarımlarıyla modanın nabzını tutan Tefal tüketiciye şevk ve enerji veren ürünleri üreterek hayatınızın ve evinizin doğal birer parçası haline gelmektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Tefal, evinize yakışan ürünler tasarlayarak, tüketiciye eksiksiz ve verimli çalışma imkanı sunan hizmetler sunmayı hedefliyor. Yemek pişirmek hayatın en büyük keyiflerinden biri. Bu sebep ile Tefal sizlere bu zevkli dakikaların keyfini olabildiğince çıkarmanızı sağlayacak yemek tarifleri, öneriler, dersler ve ürünler sunmayı amaçlıyor. Şıklığın ve kalitenin birleşimi ile üretilen tüm Tefal ürünleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da.

Korkmaz

Kurulduğu 1972 yılından beri paslanmaz çelik mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri ürünlerinin üretimini yapan Korkmaz, sağlıklı ve kalite normlarına uygun üretimiyle yaklaşık olarak 80 ülkeye ihracat yapmaktadır. İçerisinde bulunduğumuz zaman dilimi içerisinde üretim kapasitesini çağın yüksek teknolojisi ile geliştirerek, pazarda bulunan mevcut konumunu oldukça geniş bir alana yaymayı başaran Korkmaz üretmiş olduğu ürünleri uluslararası sağlık şartlarına uygun üretmektedir.

İnsan sağlığı oldukça önemlidir. Değişen müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve edinmiş olduğu tecrübeler sayesinde tüketiciler için en iyisini yapmak Korkmaz’ın vizyonuna yön veren kriterlerin başında gelmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle elektrikli cezve, tencere seti, seramik tava, çaydanlık takımı, kahvaltı takımı, rende, tost makinesi, bıçak seti ve fritöz gibi gibi Korkmaz marka tüm elektrikli ev ve mutfak aletleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da.

Arçelik

Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik, dünyanın dört bir yanındaki satış ve pazarlama organizasyonu ve kendisine ait 10 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy ve Altus) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmetlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren Arçelik, kaliteli ürünler sunmayı kendine prensip edinmiş, müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışı ile beyaz eşya, ısıtma soğutma ürünleri ve küçük ev aletleri alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli ürün ve güçlü satış ekibi ile kurulduğu günden bu zamana kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutan Arçelik, satış sonrası servisleri ile ürünlerinin arkasında durmaktadır.

Satışını yapmakta olduğu ürünler ile tüketicilerin beğenisini ve güvenini kazanan Arçelik, müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda ürün portföyünü her geçen gün geliştirmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle buzdolabı, elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre ocak, saç kurutma makinesi, ütü, aspiratör, blender, kahve makinesi, ocak ve tost makinesi gibi Arçelik marka tüm beyaz eşya ve küçük ev aletleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da.

Philips

Kurulduğu günden günümüze ev eşyalarından tıbbi donanımlara kadar pek çok alanda elektronik üretimine devam eden Philips, televizyon teknolojisini de oldukça yakından takip etmektedir. Philips günümüzde, Ses ve Görüntü, Kişisel Bakım, Anne ve Çocuk Bakımı, Ev Ürünleri, Aydınlatma, Bilgisayar Ürünleri ve Telefonlar şeklinde çok farklı alanlarda oldukça zengin bir ürün çeşitliliğini dünya üzerindeki 60’dan fazla ülkede bulunan teknoloji severlere sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesiyle saç şekillendirici, buharlı ütü, epilatör, saç düzleştirici, elektrik süpürgesi, erkek bakım kiti, traş makinesi, saç kurutma makinesi, televizyon ve kulaklık gibi elektronik ürünlerin satışını yapmakta olan Philips, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren elektronik ürünler sektöründe en bilinen markalar arasında bulunmaktadır. Philips tarafından üretilmiş, satışını yapmakta olduğumuz tüm Philips ürünleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da.

Rowenta

Üretmiş olduğu ürünlerde kalite, şıklık ve tasarıma oldukça önem veren, küçük ev aletleri ürünlerinde akla ilk gelen ve tercih edilen markalardan biri olan Rowenta, günlük ihtiyaçlara yönelik kaliteli ürünler tasarlayarak, etkili çözümler sunma misyonunu sürdürmektedir. Ürün üretiminden geri dönüşümüne kadar çevre dostu olan Rowenta, ürünlerini dayanıklık için tasarlanmış, patentli, yüksek hassas teknoloji ile üretmektedir.

Güvenilir ve zamanın ötesinde kalitesi ile Almanya’da üretilmekte olan Rowenta ürünleri, düzgün hatları ve kusursuz detayları ile sade bir görünüme sahiptir. Üstün kalitesinin yanı sıra keyifli ve konforlu bir tecrübe için benzersiz kullanım kolaylığı sunan Rowenta tüketicilerini oldukça kullanışlı ürünler ile buluşturmaktadır.

Üretmiş olduğu elektrikli süpürge, epilasyon aleti, saç şekillendirici, saç düzleştirici, ısıtıcı, hava temizleyici, erkek bakım kiti, traş makinesi, el süpürgesi ve saç kurutma makinesi gibi ürün portföyü ile tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap veren Rowenta küçük ev aletleri sektöründe en bilinen markalar arasında bulunmaktadır. Rowenta tarafından üretilmiş, satışını yapmakta olduğumuz tüm Rowenta ürünleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da.

Emsan

Yaklaşık olarak 40 yıl önce küçük bir emaye atölyesinde ürünlerini üreten Emsan, o zamanlardan beri şık, kaliteli ve yenilikçi olmanın çabasıyla günümüzde en çok satılan en iyi markalardan biri olmayı başarmıştır. Yılların vermiş olduğu deneyimle hak ettiği değeri mutfağınıza yansıtan ve sofralarınıza ayrıcalıklar sunan Emsan, ürünlerini yurdun dört bir yanında bulunan tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Üretmiş olduğu tencere, tava, çaydanlık takımı, düdüklü tencere, tencere seti, çatal seti, kahve seti, çatal kaşık bıçak takımı, yemek takımı ve kavanoz seti gibi ürünler ile tüketicilerin beğenisini ve güvenini kazanan Emsan, müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda ürün portföyünü geliştirmektedir. Mutfaklarda modernizmin ve şıklığın yanı sıra klasik duyarlılığa da yeni boyutlar kazandırmayı amaçlayan Emsan’da detaylarla birlikte öne çıkan farklılık, uzun yılların tecrübesi sayesinde yakalanmaktadır.

Klasikliğin getirdiği sadeliği temel alıp, çağın gerekliliği olan modernizmin çizgisinde ilerleyen ve mutfağınıza ayrıcalıklar sunan Emsan tarafından üretilen tüm ürünler uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da. Emsan’ın ayrıcalıklı dünyasında siz de yerinizi bulun, çünkü Emsan’ın gönlünde de sizin ayrıcalıklı yeriniz hep hazır!

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.