Dekoratif Aksesuarlar ile Evinizi Sevin!
11 Temmuz 2018 Yorum Yok 1437 Görüntülenme

Siz evinizi ne kadar dizayn ederseniz edin, iddaa ediyoruz dekoratif aksesuarlar evinize ekstra şıklık katacaktır. Evinizin şıklığına şıklık katacak dekoratif aksesuarlar ile evinizin tarzını yansıtabilirsiniz. Örneğin; küçük biblolar evinizde farklılık yaratır ve evinizi sıradanlıktan uzaklaştırarak tarzınızı yansıtır. Televizyon ünitesi üzerine koyacağınız ufak mumlar, fotoğraf çerçeveleri, kitaplar, vazolar ünitenin şıklığına şıklık katar.

Salonunuzda bulunan ufak sehpaların üzerine koyacağınız evinizin konseptiyle zıt renkli cam biblolar salondaki bütünlüğü oluşturur. Evinizin odalarına karışık bir biçimde yerleştireceğiniz farklı boylardaki aynalar, duvara asacağınız tablolar, renkli panolar, değişik şekil ve desenlerdeki dekoratif saatler duvarınızın hareketlenmesinde yardımcınız olur. Evinizde ki ortamlarda değişiklik yapmak istediğinizde, küçük dekoratif eşyaları değiştirerek evinizin havasını da değiştirebilirsiniz.

Farklı renk ve boyutlarda televizyon üniteleri, tablo ve panolar, rengarenk sehpalar, cam yada ahşap raflar, biblo ve vazolar, mükemmel dizaynlarıyla avize ve lambalar, odalarınıza uygun kitaplıklar, yapay çiçekler, duvar kağıtları, anılarınızı ölümsüzleştirebileceğiniz çerçeveler, duvar saatleri, farklı baskılara sahip stickerler, kutu tasarımları, gazetelikler, oda parfümleri, saklama kutuları ve diğer dekoratif aksesuar ürünleri evlerinize şıklık katmak için sizlere sunulmaktadır.

Ev dekorasyonunda en önemli parçalardan olan biblolar artık çok farklı tarzlardadır. Ayrıca son üretilen biblo ve vazolar canlı renklerde, hayvan figürlerini andıran farklı şekillerdedir. Televizyon ünitelerinde asimetrik kesimler karşımıza çıkarken, raflarda ise oval, kare ve çokgenlerden oluşan parçalar bulunur. Ev dekorasyonuna yeni giren birkaç parçada vardır; hem şık bir görüntü sergileyip hemde evinizde saklama amaçlı kullanabileceğniz dekoratif kutular favorilerdendir, dantellerle bezeli veya kurdele kaplı bu dekoratif kutular çok farlı tarzlarda da zevke ve evin konseptine göre de üretilmektedir. Artık evinizi dizayn etmek çok daha pratik, kolay ve zevkli. Dekoratif aksesuarların şıklığınıza şıklık katacağı mükemmel evlere..

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.