Canon Alana Prontotour’dan 200 TL İndirim
29 Ocak 2015 Yorum Yok 237152 Görüntülenme

En güzel tatil fotoğraflarınız ve anılarınızı her daim yaşatabileceğiniz videolarınız Canon’dan, anında 200 TL indirim Prontotour’dan. 02 Mayıs 2014 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında anlaşmalı mağazalardan satın alacağınız Canon fotograf makinası veya video kamera’sına Prontotour’dan 200 TL indirim kazanabilirsiniz. Canon markalı ve Canon Eurasia garantili fotograf makinası veya video kamera satın aldıktan sonra ürünün içerisinden çıkan eğitim kodunu prontotour.com/canon adresindeki sisteme giren herkese prontotour.com üzerinden satın aldığınız tüm yurtdışı tur veya gemi turlarında oda başına 200 TL indirim kazanma fırsatı.

prontotour.com’dan tur satın alırken kullanabileceğiniz 200 TL indirimi, ürünün içinden çıkan Görsel Akademi kodunuz ile kullanabilirsiniz. Öncelikle Prontotour sitesine giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz turu seçerek, satın alma işlemlerini başlatın. Ödeme bilgileri aşamasında ekrana gelen “İndirim Kodu” kısmına ürünün içerisinden çıkan Görsel Akademi eğitim kodunu girerek indirimden yararlanabilirsiniz. prontotour.com’dan satın alacağınız uçak bileti kampanya dışındadır.

Kampanya Katılım Şartları

Yurtiçi deniz tatillerinizde ve hafta sonu kültür turlarında oda başına 50 TL indirim geçerli olacaktır. 02 Mayıs 2014 tarihi sonrasında satın almış olduğunuz Canon Eurasia garantili fotograf makinası veya video kamera ürünleri için geçerli olan kampanya bu tarihten önce satın alınan ürünler için geçerli değildir. Kampanyadan kazanmış olduğunuz indirim oda başı olup, ikinci bir oda için indirim kullanamayacağınız gibi başka indirimlerle birleştirilemez.

Aynı zamanda bu kampanyadan faydalanan kişiler Miles ve Smiles’dan mil kazanma kampanyasından aynı rezervasyonda faydalanamaz. Almış olduğunuz seyahat paketini fatura tarihinden itibaren 1 yıl içinde kullanmanız gerekmektedir. İndirim sadece prontotour.com üzerinden satın alınanlar için geçerli olup, yetkili satış acenteleri veya call center’dan yapılacak rezervasyonlarda geçerli değildir. Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra indirim kuponları geçerliliğini yitirecektir. Talebiniz doğrultusunda satın almış olduğunu Tur’un iptal edilmesi halinde hak kullanılmış sayılacağından aynı kod ile tekrar indirimden faydalanamazsınız.

Son olarak satın almış olduğunuz Canon Eurasia garantili ürününüzün kutusunda eğitim kodu çıkmadıysa destek@canon.com.tr adresine durumu bildirebilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgiyi ve kampanya kapsamındaki ürünleri teknosa.com adresinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki Mağazalardan ve E-ticaret sitelerinden Canon Ürünlerini hızlı ve kolay bir şekilde temin edebilir, zaman kaybetmeden kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Hepsiburada: http://goo.gl/Zacn0w
Fotografium: http://goo.gl/IxLIuX
Vatan Bilgisayar: http://goo.gl/lbZMVI
Teknosa: http://goo.gl/Sjg8Hk
Mediamarkt: http://goo.gl/xifwsY
Bimeks: http://goo.gl/10M3Vb

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.