Braun SkinSpa Epilatör İle Cildinizi Forma Sokun!
19 Haziran 2018 Yorum Yok 1382 Görüntülenme

Cildimiz dünyaya açılan görünüşümüz anlamını taşır. Pürüzsüz, sıkı ve pembemsi cilt sağlık ve gençliği ifade eder. Çoğumuz bunu güzel bir cilt bakımı olarak algılarız. Yaşamda ilerlerken cildimiz de bize eşlik eder. Deneyimlerimizi yansıtır: yaşımız ve yaşam tarzımız, gebeliğimiz veya ani kilo kaybımız. Tüm bunlar cildin daha gevşek veya cansız olmasına yol açabilir. En büyük organımız cildimizdir ve ona içeriden dışarıya kadar iyi bakmamız gerekir.

Cildin görünümünü iyileştirmeye yönelik klasik tavsiyeler bol sıvı alma, sağlıklı beslenme ve yeterli uyumadır. Masaj ve kremler, serumlar veya yağlar ile dolaşımı iyileştirmek gibi, dışarıdan içeriye doğru fiziki iyileştirmeleri de deneyebilirsiniz. Yüzeyin altında olan bitenlere odaklanalım ve cildimize burada olan bitenler konusunda nasıl yardım edebileceğimizi keşfedelim. Kan dolaşımını iyileştirmenin en verimli yöntemlerinden biri cildinize masaj yapmaktır.

Braun SkinSpa Epilatör güzellik teknolojisinde derin masaj pedi gibi harika bir yeniliği içerir. Cildinize binlerce mikro titreşim ile masaj yaparak, standart vücut fırçasına göre fark edilir ölçüde daha sıkı olmasını ve kullanımdan sonra cildinizin yeniden forma girdiğini hissetmenizi sağlar. Kan dolaşımı iyileşir, böylece cildin görünümü gözle görülür biçimde daha iyi hale gelir. Dolaşımı iyileştirmenin nazik yolu, Braun FaceSpa’yı cilt canlandırıcı ped ile birlikte kullanmaktır. Hafif, ancak etkili olan bu ped ile cildinizde güzellik uzmanına gittikten sonraki gibi bir temizlik hissi kalacaktır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.