Arçelik’ten K 3700 Telve Pro Türk Kahve Makinesi
14 Aralık 2017 Yorum Yok 7644 Görüntülenme

Türkiye’nin en önemli markalarından birisi olan Arçelik profesyonel kullanım için Geliştirdiği K 3700 Türk kahve makinesini tüketicilerle buluşturdu. 9 fincan kahveyi şekerli, orta ve sade olmak üzere 3 ayrı şekilde pişirebilen K 3700 kahve makinesi otel, restoran, kafe ve ofisler gibi yoğun kahve pişirilen işletmeler için mükemmel kolaylık ve lezzet imkanı sunuyor.

Arçelik K 3700 kahve makinesi ürünü için tanıtım toplantısında söz alan Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer: “Kültürümüzün çok önemli bir değeri olan Türk kahvesinin geleceğine önemli yatırımlar gerçekleştirdik ve 26 patent aldık. 2004 yılında piyasaya çıkardığımız Türkiye’nin ilk Türk kahvesi makinesi Telve ile büyük bir başarıya imza atarak sektöre damga vurduk. Şimdi de Telve yolculumuzu bir adım daha ileriye taşıyarak, otel, restoran, kafe, ofis gibi işletmeler için geliştirdiğimiz Profesyonel K 3700 Telve Pro Türk Kahve Makinesi ile sektörün önemli bir ihtiyacını karşılayacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Arçelik K 3700 Telve Pro Kahve Makinesi Özellikleri

Mükemmel indüksiyon teknolojisi ile 3 boyutlu pişirme imkanı sağlarken, kömür ateşinde pişirilen kahve lezzetini yakalıyor. Kolay temizlenebilen yapısı ile 9 fincan kahveyi sade, orta, şekerli olmak üzere 3 farklı şekilde pişirebiliyor. CooksensePro teknolojisi ile kahveler her fincanda aynı köpük kalitesinde ve lezzette hazırlanıyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunan makinenin üst kısmındaki özel ısıtıcı plaka sayesinde kahve fincanları kurutulabiliyor ve sıcak tutabiliyor. Telve Pro’da, damacana ya da şebekeden otomatik olarak su çekebilme özelliği bulunuyor. İnoks gövdeye sahip Arçelik K 3700 kahve makinesi, dayanıklı ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor.

Unutmadan; bu ürünün nereden alabilirim diye düşünmenize gerek yok. Mükemmel özelliklerin Arçelik kalitesi ile tüketiciye sunulduğu K 3700 Kahve Makinesini dilerseniz hemen şimdi markalardan.com online alışveriş sitesinden temin edebilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.