2015 Saç Renkleri ve Modelleri
29 Temmuz 2015 Yorum Yok 1732 Görüntülenme

Her sene yeni saç modelleri ve yeni saç renkleri eğilim olmakta ve bayanlar bu trendlere uyum sağlayarak, saçlarını farklı renklerde boyatmaktadır. Bu yüzden trendleri takip etmek önemli bir konudur. 2015 modası saç renklerini incelediğimizde, doğallığın ön planda olduğu saç renkleri olduğunu görmekteyiz. Özellikle açık ve koyu kahverengi saçların çok trend olduğu ve bu renkteki saçlara doğal balyajlar ile ışıltı verildiği görülmektedir. Kumral tonlarının çok trend olduğu bir senedir.

Saç renginden memnun olup küçük değişiklikler yaptırmak isteyenler için ise, ombre uygulaması yapılmakta ve doğal saç rengine uyum sağlayacak ışıltılar atılarak saçların daha hoş ve güzel görünmesi sağlanmaktadır. 2015 yılında saç uçlarına yapılan ombre tekniğinin çok moda olduğu görülmektedir. Ombre tekniğini saçlarınıza uygulatarak, saçlarınıza canlılık katabilir ve 2015 modasına uyabilirsiniz. 2015 yılında kızıl saçların yanı sıra, mor ve fuşya renkleri çok modadır.

2015’te sarı saçtan vazgeçmeyenler ise, gümüş sarısı veya röflenin değişik tonları ile saçlarına uygulama yaptırabilir ve trendlere uyumlu bir saç rengi ile çok tarz durabilir. 2015 yılında ombre uygulamasının yanı sıra sombre uygulaması da çok trenddir. Sombre tekniği özellikle kahve ve siyah renkteki saçlara renk geçişleri yapılmasıdır. Çılgın ve marjinal olan kişiler ise, kızıl ve fuşya renkleri tercih ederek marjinal bir görüntü yaratabilmektedirler.

Doğal saç renklerine, değişik ve canlı renklerde balyaj yaptırabilir ve böylelikle trendlere uygun olan bir saç rengi uygulatmış olabilirsiniz. 2015 yılında doğallık sevenler için doğal renkler olduğu gibi, marjinal olanlar için ise neon renkler çok revaçtadır. Saçları koyu ve siyah renklerde olanlar ise, saç uçlarına küçük ışıltılar attırarak saçlarının daha havalı görünmesini sağlayabilirler. Her sene olduğu gibi, bu sene de gölgelendirme yöntemi çok modadır.

2015-sac-renkleri

Saçlarınıza ister kalın, ister ince olarak gölgeler attırabilir ve böylece saçların daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Doğal görünümün moda olduğu 2015 yılında röfle yaptırmak yerine, gölgelendirme yaptırabilir ve çok daha güzel görünebilirsiniz. 2014 yılına göre, yeni senede bakır tonlarının çok fazla tercih edilmediği görülmektedir. 2015 saç renkleri ve saç modellerini yaptırarak çok tarz görünebilmeniz mümkündür. Özellikle dalgalı, kâküllü ve kısa saç modelleri de 2015 yılında son derece moda olan saç modellerindendir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.