Yeni Philips Marathon Ultimate Elektrik Süpürgesi
15 Kasım 2019 Yorum Yok 1686 Görüntülenme

Philips Marathon Ultimate toz torbasız elektrik süpürgesi yenilendi. Tüm zeminlerde, tüm tozlar için her yönden çekiş sağlayarak en iyi temizlik performansı sunar. Alerji H13 Filtre; polen, evcil hayvan tüyleri, ev tozları ve diğer alerjenler dahil en ince tozları bile %99,9 oranında hapseder. Power Max Sensör, filtre temizleme zamanı geldiğinde sizi uyarır ve yüksek performansla maksimum emiş gücünden yararlandığınızdan emin olmanızı sağlar.

Özel zemin ışığı teknolojisi sayesinde gözle görülmeyen tozları ortaya çıkarır. Tüm yüzeylerde, tüm tozlar için her yönden çekiş sağlayarak en iyi temizlik performansı sunar. Gelişmiş PowerCyclone 10 teknolojimizin sunduğu yüksek performans sayesinde süpürgenizde en yüksek emiş gücünü elde edersiniz. Temiz hava filtresi sistemiyle, alerjiye hassas ve daha yüksek hijyen seviyelerine ihtiyaç duyan kişiler için polen, hayvan tüyleri ve ev tozları dahil olmak üzere en ince tozları bile % 99,9 oranında hapseder. PowerMax Sensörü özelliği ise, filtreyi ne zaman temizlemeniz gerektiğini ve en yüksek performansla maksimum emiş gücünden yararlandığınızdan emin olmanızı sağlar.

Yeni Philips Marathon Ultimate elektrik süpürgesi: Ultra LED başlık, sert zemin başlığı, uzaktan kumandalı ergonomik tutma kolu ve entegre fırça ekipmanlarıyla mükemmel. Süpürgenin tutma yerine entegre edilen yumuşak fırça sayesinde mobilyalarınızı ve döşemelerinizi çizmeden temizleyebilirsiniz. Ergonomik tutma kolu konfor ve verimlilik için tasarlanmıştır. Uzaktan kumanda ise emiş gücü seviyesini azaltmanıza veya bir düğmeye dokunarak kapatmanıza izin veren kontrol seçenekleriyle temizliği daha hızlı bitirebilirsiniz. Ekstra sert zemin başlığı, sert zeminlerde üst düzey temizleme performansı sunar. %100 oranında toz toplanır!

Yenilenmiş Philips Marathon elektrik süpürgeleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da satışa sunulmuştur. Son olarak emiş gücü, bağımsız bir test kuruluşu tarafından, halı ve sert zemin üzerinde ince toz ve kırıntı toz toplama performansları ortalaması, Türkiye’nin en çok satan 15 torbasız süpürgesiyle karşılaştırılmıştır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.