Yakıcı Yaz Sıcaklarına Çare 3 Arçelik Klima
27 Haziran 2018 Yorum Yok 901 Görüntülenme

Yakıcı ve bunaltıcı yaz sıcakları ile başa çıkmak için üretilmiş Arçelik klimalar size serin bir ortam sunmaktadır. Klima evde ya da iş yerinde yazın serinlemek, kışın da ısınmak için milyonlarca aile tarafından tercih ediliyor. Özellikle günün büyük kısmını kapalı mekânlarda geçirenler için klimalar olmazsa olmazlardan. Eğer klimanız yoksa ve klima almak istiyorsanız aşağıda sizlere tavsiye niteliğinde 3 Arçelik klima inceleyebilirsiniz..

Arçelik 12555 Mirror Prosmart Ev Tipi Klima

Enerji Kontrol özelliğine sahip Arçelik prosmart ev tipi klima motorun maksimum frekansını düşürerek enerji tüketimini kontrol altına alır. Birinci kademede soğutma kapasitesini yalnızca %8 düşürerek enerji tüketiminde %20 tasarruf sağlamaktadır. İkinci kademede ise tasarruf %40’a kadar çıkmaktadır. Ionizer+ teknolojisi kullanım sonrasında devreye girerek klimanızı temizlemektedir. Soğutma işlemi sırasında ortaya çıkan nem çalışma sonrası kurutulur. Böylece klimanın performansı korunur ve nemin sebep olabileceği koku engellenir. Bu sırada salınan iyonlarsa mikroskobik partikülleri uzaklaştırarak daha hijyenik bir performans sağlar.

Arçelik 12610 İnverter Beyaz Klima

Yaz ve kış demeden sürekli çalışan, üstün perfomans ve tasarımlarıyla birleşen teknoloji harikası Arçelik klima, A++ Mirror ionizer teknolojisi ile evinize huzur cebinize tasarruf getirecektir. Otomotik sistemi sayesinde elektrik kesintilerinden sonra tekrar elektirik geldiğinde aynı ayarladığınız özellikleri ile sizi yarı yolda bırakmıyor. Nem oranı yükseldiği zaman nemi dışarıya atma özelliğini beraberinde getirerek sıcaklık ve soğukluk kontrölünü hisseder ve kendisini dinlenmeye alır. Siyah rengiyle evinizin her mobilyasına ve her dekoruna uyumunu sağlayacaktır.

Arçelik 18555 Mirror Prosmart Ev Tipi Klima

Soğutma kapasitesini yalnızca %8 düşürerek enerji tüketiminde %20 tasarruf sağlayabilen Arçelik ev tipi klima, motorun maksimum frekansını düşürerek enerji tüketimini kontrol altına alır. Kademeli yapısı sayesinde ikinci kademede %40’a kadar enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ionizer+ teknolojisi ile kullanım sonrasında devreye girerek klimanızı temizler. Soğutma sırasında ortaya çıkan nemi çalışma sonrası kurutmasının yanı sıra klimanın performansını korur ve nemin sebep olabileceği kokular engellenmektedir. Çalışma sırasında salınan iyonlar mikroskobik partikülleri uzaklaştırarak daha hijyenik ve sağlıklı bir performans sağlamaktadır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.