Tefal’den Titanium Elegance 20 CM Derin Tencere
19 Temmuz 2018 Yorum Yok 582 Görüntülenme

Günlük pişirme ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış Tefal Elegance, kullanımı kolay ve yüksek performanslı bir tava ve tencere serisidir. Yeni Thermo-Spot® sistem, pişirmeye başlamak için ideal sıcaklığı belirterek kusursuz sonuçlar sağlarken kolay temizlenen Titanium Force kaplama daha uzun süre boyunca ekstra yapışmazlık sunar.

Lezzetle dolup taşan cömert porsiyonlar için tasarlanan Elegance, kolay tutuş için konforlu bir sapa ve tüm aileyi memnun edecek kadar doyurucu yemekler için derin şekle sahiptir. İndüksiyon dışında tüm ocak tipleriyle uyumludur. Her gün lezzetli sonuçlar için indüksiyon hariç tüm ocak tiplerine uygundur. Cömert porsiyonlar, lezzetli ve doyurucu yemekler için tasarlandı. Yeni Titanium Force kaplama ile Tefal elegance derin tencere daha uzun ömürlü yapışmazlık performansı sunar.

Tava ideal sıcaklığa ulaştığında tümüyle kırmızıya dönerek mükemmel mühürleme için ideal sıcaklığı gösteren Thermo-Spot® göstergesi ile harika. Gündelik kullanım için ideal, zahmetsiz temizlik sağlayan ve %100 zararsız iç ve dış yapışmaz kaplaması ile aile boyu yemekler için düşünülmüş derin şekil. Performansı güçlü, sağlam gövdesi ve daha rahat bir tutuş ve daha fazla konfor için ergonomik saplara sahiptir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.