Tefal’den Gourmet Grill Izgara ve Tost Makinesi
21 Haziran 2018 Yorum Yok 567 Görüntülenme

Tefal’den kolay saklama için kompakt ızgara. Gourmet Grill Comfort ile ızgara yapmak çok kolay! ızgara, barbekü, fırın olmak üzere 3 farklı pişirme pozisyonu ile her yemeği kolayca ve ideal şekilde pişirin! Entegre damlama tepsisi, daha sağlıklı pişirme için yağın süzülüp gitmesini kolaylaştırır.

Yapışmaz alüminyum döküm plakaları sayesinde katı veya sıvı yağ eklemeniz gerekmez. Her şeyi pişirin, yapabileceklerinizin sınırı yok! Kullanımı kolay. Gösterge ışığı size pişirmeye ne zaman başlayacağınızı söyler. Sıcaklığı ayarlamak için termostatı kullanın. Dikey olarak saklanabilir. Her mutfağa sığar!

Temizlemesi kolay. Çıkarılabilir yapışmaz plakaları ve damlama tepsisi bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. 600 cm² pişirme yüzeyi, aynı anda birçok gıdayı hazırlama imkanı tanıyarak konfor ve rahatlık sağlar. Ayarlanabilir termostat, Izgara ve Tost Makinesi pişirme seviyesini ayarlayarak tüm sürecin sizin kontrolünüzde gelişmesine imkan verir. Döküm ve Yapışmaz kaplama çıkarılabilir plakalar sayesinde bulaşık makinesinde kolay yıkama imkanı sunar. Dik durma özelliği ile mutfaklarınızda az yer kaplar.

Temizliği Nasıl Olmalı?

Izgaranızı temizlemeden önce, cihazın soğuması için yaklaşık 45 dakika bekleyin. Izgara plakaları veya yan tarafta bulunan yemek artıklarını kaldırmak için ahşap veya plastik bir spatula kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Izgarayı ve ızgara bileşenlerini temizlemek için sıcak suyla ıslatılmış bir bez kullanın. Izgarayı suya daldırmayın. Aşındırıcı temizlik ürünleri veya alkol içeren ürünler kullamayın, çünkü bu ürünler cihaza zarar verebilir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.