Tefal Tencere ve Tavalar ile Tanışın!
20 Mayıs 2017 Yorum Yok 752 Görüntülenme

Gülün zarif görünüşü çiçeklerin arasında daha fazlalaşır. Bu zarif görünüş esas alınarak tasarlanan Tefal tencere ve tavalar tamamiyle yapışmaz özellikli materyal ile kaplanmıştır. Seramik kaplı oluşu sebebiyle yemeklerinizi yağ kullanmadan hem daha sağlıklı hem de daha leziz yapabilirsiniz. Sağlığınıza önem veriyor, yağ tüketimine dikkat ediyorsanız bu ürün tam olarak sizin için.

Tencere tasarımında detayların fazla olması inatçı lekelerin çıkarılmasını güçleştirir. Gövdesiyle bütünleşik saplar sayesinde kolay yıkanabilir, temiz kullanıma uygundur. Kapak tasarımı estetik zarifliğinin yanında yemeğinizin buharlaşan sıvı içeriğinin dolanımına izin verir ve bu sayede özellikle etlerinizin susuz kalmadan yumuşak pişmesini sağlar. Üretildiği materyalin bir özelliği olan ısıyı hemen iletmesiyle tencerenizin tabanında eşit ısı dağılımı sağlanır. Zarif görünüm ile kullanım kolaylığının birleşiminden doğan, dış yüzeyde gül yapraklarının birbirini çaprazladığı bölge tencerenizin sıvı aktarımı işleminde damlalık görevi görür.

Zarafetten ödün vermeyen tasarımı tabanına gülün taç yaprak katmanlarını işlemeyi atlamamıştır. Zerafetin ayrıntıda gizli olması ürünün basit ve de kullanışsız tencerelerden ne denli farklı olduğunu ortaya koymakta. İndüksiyon ocaklarında ve mikrodalga fırınlarda kullanılmaması gereken ürünü diğer tüm ocak ve fırınlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aslında zerafetin ayrıntıda gizli olması ürünün basit ve de kullanışsız tencerelerden ne denli farklı olduğunu ortaya koymakta.

Elde yıkanması gereken tencerelerde gerekli hijyeni sağlamak için yeterli sıcaklığa ellerinizin dayanamaması sebebiyle ulaşamazsınız. Ancak bulaşık makinesinde yıkanan tencereler inatçı kirlerden ve gözle görünmeyen mikro düzey lekelerden temizlenecektir. Bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği sayesinde sağlıklı yemekler pişirmenin keyfini kolay yıkanması ile sürdürebilirsiniz.

Özellikleriyle baş döndüren Tefal Tencere fiyatları bütçenize oldukça uygundur. Kalite ve uygun fiyatın bir arada bulunduğu, temin ettiğinizde pratiklik ve kullanım rahatlığı yaşayacağınız Tefal tencere ve tavaları kaçırmayın. Estetik görünüm, kalite, sağlamlık ve kullanım kolaylığını bir arada bulundurması yönü ve etkileyici görünümü sayesinde yemek yapmanın keyfini doyasıya sürün.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.