Tefal Marka Ürünler Markalardan.com’da!
24 Nisan 2018 Yorum Yok 876 Görüntülenme

Ne varsa sende var sloganı ile tanıdığımız yapışmaz tava tencereyi icat ederek yapışmaz tencere ve tava sektörünün kurucusu olan Tefal, bu buluş ile birlikte yenilikçilik yolculuğuna başladı. Yıllar geçtikçe büyüme ve devralmalar sonucunda yapışmaz tencere ve tava, düdüklü tencere, elektrikli pişirici, ütü, tartı, katı meyve sebze sıkacağı, çırpıcı, blender, fritöz ve tost makinesi gibi ürünler ile ürün portföyünü geliştiren Tefal dünyanın bir numaralı üreticisi haline gelmeyi başardı.

Birçok ülkede faaliyet gösteren Tefal aşçılığı daha kolay ve yaratıcı hale getirecek, ütü yapmayı kolaylaştıracak ve hızlandıracak, kişisel bakım ürünleriyle daha sağlıklı ve güzel bir hayat yaşamanızı sağlayacak devrimci ürünler geliştirmektir. Tefal ürünleri ile Tüketicinin ihtiyaçlarını anlamaya ve yaratıcı çözümler üretmeye adayan Tefal’in geçmişi dünya çapında yankı getirmiş buluşlarla doludur. Çağın gereklerine uygun tasarımlarıyla modanın nabzını tutan Tefal tüketiciye şevk ve enerji veren ürünleri üreterek hayatınızın ve evinizin doğal birer parçası haline gelmektedir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Tefal, evinize yakışan ürünler tasarlayarak, tüketiciye eksiksiz ve verimli çalışma imkanı sunan hizmetler sunmayı hedefliyor. Yemek pişirmek hayatın en büyük keyiflerinden biri. Bu sebep ile Tefal sizlere bu zevkli dakikaların keyfini olabildiğince çıkarmanızı sağlayacak yemek tarifleri, öneriler, dersler ve ürünler sunmayı amaçlıyor. Şıklığın ve kalitenin birleşimi ile üretilen tüm Tefal ürünleri uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.