Tefal Easygliss FV3965 Buharlı Ütü İnceleme
16 Mayıs 2018 Yorum Yok 600 Görüntülenme

Tefal Easygliss buharlı ütü, dünyaca ünlü Tefal’in kayganlıkta bir numara Durilium® isimli teknolojili tabanı ile donatılmıştır. Siz de dünyadaki milyonlarca tüketici gibi, hızlı ve kolay ütüleme için Tefal’in geliştirdiği Durilium teknolojisine güvenebilirsiniz.

Otomatik buhar ayarı, kullanışlı buhar düğmesi ve özel olarak tasarlanmış hassas ucu ütüleme işleminizi daha da kolaylaştıracak. Easygliss, Tefal’in en iyi kayganlık sağlayan teknolojisi Durilium Airglide taban ile donatılmıştır. 145 g/dk gücündeki şok buharıyla en inatçı kırışıklıkların bile üstesinden gelir. Rahat ve verimli ütülemenin mükemmel dengesi.

Tefal FV3965 Buharlı Ütü uygun sıcaklığı ve buhar akışını otomatik ve pratik bir şekilde ayarlar. Ayrıca Otomatik buhar işleviyle yalnızca kumaş türünü seçin ve gerisini ütünüze bırakın. Hızlı ısınma ve güçlü performans için yüksek güce sahip olup kolay ütüleme için ideal buhar dağılımı ve Lekesiz kumaşlar için su damlatmama özelliği ile dikkatleri üzerine çekmekte. Özellikle zorlu kırışıklıklarda mükemmel ütüleme sonucu için buhar akışı dakikada 145 gr’a kadar çıkabilir. 35 g/dk’ya kadar kesintisiz buhar çıkışı, tüm kırışıklıkların etkili bir şekilde giderilmesi için ideal miktarda sürekli buhar sağlar.

Ütümüzün özel yapısı buharın tabanın her yerine en ideal şekilde yayılmasını sağlar. Rakiplerinin çoğunun aksine buhar hem uç kısımdan hem de tabanın ortasından yayılarak çok etkili ütüleme sağlar. Kumaş yeterli derecede nemlenir ve daha kolay ütü yapmanıza imkan tanımaktadır. Hassas kumaşlarınızı düşük sıcaklıkta ütülerken su damlatmama özelliği kumaşınızın üzerine su damlamasına engel olmaktadır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.