SRG İş Ayakkabıları Markalardan.com’da!
19 Ağustos 2016 Yorum Yok 1502 Görüntülenme

Güvenlik ve konforu birleştiren SRG marka iş ayakkabılarına artık markalardan.com üzerinden ulaşabilir yine markalardan.com aracılığıyla temin edebilirsiniz. SRG iş ayakkabıları; iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitimli ve yüksek tecrübeli, A sınıfı İSG uzmanlarının öncülüğünde kurulmuş olup, güçlü bir imalat kadrosuna sahip olmakla birlikte çalışmalarına 2015 yılının son çeyreğinde başlamıştır.

Şantiyeler, sanayi bölgeleri ve atölyeler gibi çalışma alanlarında çalışanlar için oluşabilecek tehditlere karşı ayakkabı seçimi güvenlik için oldukça önemli bir karar. Bu alanda ayaklarınızı korumak amacıyla özel olarak tasarlanmış, farklı kullanım alanlarına ve taleplere hitap eden SRG marka iş ayakkabıları aynı zamanda ayak sağlığı konusunda da seçenekler sunuyor. Kayma dirençli taban, antistatik shock absorber taban, petrol türevlerine ve yağa dayanıklı taban ve basınca dayanıklı çelik burun koruma gibi iş güvenliği alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik özellikler, bunlardan sadece bazıları. Nefes alabilen özel dış kumaş, absorbe edebilen ve kısa sürede kuruyan iç astar, nefes alabilen açık hücre poliüretan mostra ve ergonomik rahat tasarım gibi önemli tercihlerle hem güvenli hemde rahat çalışmak mümkün.

SRG iş ayakkabıları ayak bölgesinde meydana gelebilecek tehlike ve risklere karşı kişisel koruyucu donanıma sahip olarak imal edilmektedir. Üretiminin her kademesinde, iş güvenliği konusunda deneyimli uzmanlardan danışmanlık sağlanarak ve çeşitli iş kollarında çalışmakta olan kullanıcıların önerileri ön planda tutularak üretilmektedir. Srg marka iş ayakkabıları yüksek güvenlikli olmasının yanı sıra temel konfor şartlarını da karşılamaktadır. Ayrıca imalatta kullanılan tüm temel malzemeler ulusal ve uluslararası standartlara uygun olup, insan ve çevre sağlığı için risk teşkil etmemektedir. Sektöründe önde gelen markalarından biri olan SRG marka iş ayakkabıları ve çizme modellerini markalardan.com üzerinden hızlıca temin edebilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.