Samsung’tan Galaxy S8 İnceleme
19 Haziran 2017 Yorum Yok 716 Görüntülenme

Samsung’un merakla beklenen en yeni ürünlerinden birisi samsung galaxy s8 içerisinde ki pek çok teknik özellikleri mobil kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek cinsten tasarlanmıştır. Dünya Mobil Kongresi etkinliği adı altında sunmuş olan samsung’un yeni tasarımı oldukça göz boyamaktadır. Samsung galaxy s8 mobil cihazın yan kenarlarında metal tasarım kullanılmıştır.

Hem arka hem de ön yüzeyi Gorilla Glass 4 ile kaplanmış ve tamamen cam malzemeden oluşmuştur. 6.2 inç büyüklüğünde olan Samsung galaxy s8 oldukça kullanışlı ve bir o kadar da işlevsel bir özelliğe sahiptir. Quad HD çözünürlüklü Super AMOLED ekrana sahip olması da galaxy s8 mobil tasarımı farklı yapan ve diğer serilerinden ayıran en avantajlı yanı olduğunu söyleyebiliriz.

Yüksek Performans

Piksel yoğunluğu ise 577 ppi olan bu tasarım hem iç tasarımlarında ki yüksek performansın hacmi ile hem de dış tasarımları ile oldukça fazla büyülemeyi başarmıştır. 2.5 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli çalışma kapasitesine sahip olmasından dolayı kullanıcılara oldukça kolaylık sağlamayı başaracaktır. Enerji verimliliği konusunda da oldukça iddialı olan bu tasarım piyasada ki yerini alarak pek çok kişiden oldukça beğeni toplamayı başaracaktır.

4 GB RAM ve 64 GB dâhili depolama alanı özelliğini taşıyarak her konuda kullanıcıların yüzünü güldürecek yüksek kapasiteye sahiptir. 2 yıllık 115 GB OneDrive depolama alanı da galaxy tarafından sunulmaktadır. Farklı tasarıma sahne olan mobil cihazda ki yüksek performans kapasitesi kadar dış tasarımsal faaliyetleri de oldukça dikkat çeken noktalardan bir tanesidir.

Hızlı Sarj Özelliği

Hızlı şarj özelliği sayesinde saatlerce şarj doldurmak için uğraşmayacak ve samsung’un yeni serisi içerisinde yerini alan hızlı şar desteğinden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. Yaklaşık 80 dakika da şarj edebilme özelliğine sahip olması da işin en avantajlı tarafını kapsamaktadır. Galaxy S8’de f1.9 diyafram açıklığına sahiptir. 12 mega piksel özelliğine sahip olan arka kamera desteği bulunmaktadır.

Üstün Kamera

Buna göre, resim, kamera ve benzeri pek çok çekimlerinizde samsung galaxy s8 özelliği içerisinde yer alan çekim gücünden en iyi şekilde faydalanabileceksiniz. Ayrıca flash, video kaydı ve dk. desteği ile de ileri teknolojinin en güzel örneğini taşımaktadır. 0.7 saniyede fotoğraf çekebileceğiniz ileri teknoloji mobil cihaz ile artık her konuda mükemmeliyetçi avantajlardan en iyi şekilde yararlanabileceğinizi söylemek isteriz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.