Rowenta’dan Yeni EP8061F0 Skin Respect Epilatör
28 Ağustos 2018 Yorum Yok 910 Görüntülenme

Rowenta’dan yeni EP8061F0 skin respect ultra hassas ve etkili epilatör. Kusursuz sonuçlar için performansından hiç ödün vermeden cildinize nazik davranan Skin Respect epilatör, yüksek ve etkili epilasyon performansı ve cilde nazik davranan yenilikçi teknolojiyi bir araya getirerek, kusursuz ve pürüzsüz bir cilt yaratır. Suyun altında kullanılabilen epilatörde cilde nazik davranan ve epilasyonu her seferinde daha kolay bir deneyime dönüştüren özel, pürüzsüz ve yumuşak bir başlık mevcuttur.

Skin Respect, epilasyon esnası ve sonrasında kişisel memnuniyet için etkili epilasyon ve cilde nazik davranan yenilikçi teknolojiyi bir araya getiriyor. Hassas ve kıvrımlı koltuk altı bölgelerindeki tüylerin daha etkili, düzgün ve nazik bir biçimde alınması için, epilasyon yüzeyini azaltmak ve cilde daha iyi oturması için tasarlanmıştır. Epilasyon yüzeyini azaltır ve bikini bölgenizin epilasyonunda kesin sonuçlar almak için ciltle maksimum temas gerçekleştirir. İçe doğru büyümüş tüylerinizi azaltarak ve ölü hücreleri temizleyerek cildinizi epilasyona hazırlayın.

Manuel uygulamadan daha etkilidir. Başlığı değiştirerek epilatörünüzü etkili bir nasır sökücüye dönüştürebilir, ayak parmaklarınız da dahil olmak üzere tüm derinizin kusursuz olmasını sağlayabilirsiniz. Cildinize her zaman nazik davranacak Skin Respect epilatörü ile uzun ömürlü ve kesin sonuçlar alın. Yüksek hassasiyetli cımbız teknolojisiyle en kısa tüyler bile (0.5 mm) hızlı ve etkili bir biçimde alınır, geniş ve aktif epilasyon yüzeyi ve çok açılı kıvrım sensörü teknolojisiyle epilatörün tutulma açısı ne olursa olsun en kıvrımlı bölgelerde bile verimli sonuçlar elde edilir.

Aynı zamanda, pürüzsüz ve yumuşak başlık daha iyi bir kayma sağlayarak sürtünmeyi azaltır, cilt rahatlatma silindiri ve masaj sistemi deri reseptörlerini uyararak sakinleştirici, keyif verici bir deneyim yaşatır. Daha az gözle görülebilen tahriş Skin Respect epilatör ekstra kullanışlılığı sayesinde hem küvette hem de duşta kullanılabilir. Epilatör üzerinde kullanışlı ve yıkanabilen aksesuarlar mevcuttur.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.