Rowenta’dan SF7510F0 Premium Care Saç Düzleştirici
28 Ağustos 2018 Yorum Yok 907 Görüntülenme

Rowenta yeni SF7510F0 saç düzleştirici ile özenle düzleştirilmiş canlı saçlar. Rowenta’nın Premium Care Brush&Straight modeli 170 °C’ye kadar korumasıyla muhteşem canlılıkta düzleştirme sağlar. Entegre doğal fırça doğal hacmi koruyarak saçınızı düzleştirirken özel kaşmir keratin kaplama ve iyonik üretici saça olağanüstü parlaklık katar. LCD ekran 130’dan 200 °C’ye kadar yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrolü sağlar.

Entegre doğal fırça mükemmel bir görünüm için saçlarınızı nazikçe düzleştirirken canlılığını kaybetmemesi için doğal hacmini korur. Yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrolü için 130°C’den 200 °C’ye kadar sıcaklık ayarı. Düşük sıcaklıklarda bile etkili düzleştirme için kusursuz sıcak düzenleyicili ideal ısı transferi. 170 °C sıcaklıkla saçlarınızı kırılmaya karşı %100 korur. Güvenli saklama için plaka kilit sistemine sahiptir.

Ayrıca hareketli plaka sistemi iki plakayı saçın kalınlığına göre ayarlayarak ideal basınç elde etmek için sabitler. Mükemmel görünmek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Rowenta’nın Premium Care Brush&Straight modeli saçın doğal hacmini koruyarak saçı şekillendirir ve saçınıza parlaklık kazandırır. Entegre doğa fırça, dinamik ve hareketli bir görünüm için doğal hacmi koruyarak saçınızı kusursuz biçimde düzleştirir.

Saçınızı 170 °C sıcaklığa kadar korur. İyon üreticisi ve özel Kaşmir Keratin/argan yağı kaplamanın birleşimiyle olağanüstü parlaklığa sahip yumuşak ve şekillendirilebilen saçlara kavuşmanızı sağlar. LCD ekran 130-200 °C arası yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrolü sağlar. 15 saniyede ısınma ve hareketli plaka sayesinde tek seferde etkili sonuçlar alma özellikleri mevcuttur. Rowenta SF7510F0 premium care saç düzleştirici ile düzleştirmede canlı sonuçlar elde edebileceksiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.