Rowenta’dan Force Extreme Elektrikli Süpürge
01 Eylül 2015 Yorum Yok 1452 Görüntülenme

Toz torbası olmayan, makinenin içerisine hapsedilen toz haznesi bulunan yeni nesil ve sessiz elektirik süpürgelerden biri olan rowenta silence force extreme Elektrikli Süpürge oldukça kullanışlı. Rowenta, eşsiz tasarıma sahip ve çok sıra dışı bir ürün tasarlamış.

Oldukça fazla çekiş gücüne sahip olan aletin en önemli özelliği çok sessiz olması ve herhangi bir sızıntı yapmadan tozları haznesine aktarmasıdır. Elektrikli süpürgenin ön kısmında bulunan 2 litrelik haznenin çıkarılıp, takılması ve temizlenmesi son derece kolay. Siklon haznesi ve gelişmiş filtreleri sayesinde çekilen tozlu ve kirli maddeleri kesinlikle dışarı verilmediği gibi, havayı kirletecek her hangi bir maddenin dışarı çıkmasına da izin vermiyor.

Özellikle astım ve nefes darlığı gibi solunum yolu hastalıkları bulunan kişiler için son derece ideal bir ürün. 900 watt elektrik gücü ile %50 ye varan elektirik tasarrufu sağladığı gibi güçlü bir şekilde yerde ne var ne yok içine çekiyor. Ergonomik boru sayesinde dik bir şekilde yerleri süpürmek çok kolay. Bunun dışında farklı aparatlar bulunuyor.

Elektronik ürünlerin ve sehpa gibi toz alan eşyaların temizliğini kısa sürede gerçekleştiriyor. Özetle hem ekonomik ve güçlü hemde kullanışlı ve sessiz bir Elektrikli Süpürge almak istiyorsanız bu ürün tam size göre.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.