Rowenta’dan Force Extreme Elektrikli Süpürge
25 Ekim 2018 Yorum Yok 1413 Görüntülenme

Rowenta tarafından üretilen yeni nesil ve sessiz elektrikli süpürgeler ile ev temizliği artık çok daha kolay. Toz torbası olmayan, makinenin içerisine hapsedilen toz haznesi ile Rowenta elektirik süpürgeler oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Eşsiz tasarıma sahip ütü modelleri ile maksimum çekiş gücüne sahip olan elektrik süpürgelerinin en önemli özelliği çok sessiz olması ve herhangi bir sızıntı yapmadan tozları haznesine aktarmasıdır.

Birçok modelin ön kısmında bulunan 2 litrelik haznenin çıkarılıp, takılması ve temizlenmesi son derece kolaydır. Siklon haznesi ve gelişmiş filtreleri sayesinde çekilen tozlu ve kirli maddeleri kesinlikle dışarı verilmediği gibi, havayı kirletecek her hangi bir maddenin dışarı çıkmasına da izin vermemektedir. Rowenta tarafından üretilen elektrikli süpürgeler özellikle astım ve nefes darlığı gibi solunum yolu hastalıkları bulunan kişiler için son derece ideal. Üstün watt elektrik gücünün yanı sıra %50 ye varan elektirik tasarrufu sağlayan Rowenta elektrikli süpürgeler güçlü bir şekilde yerde ne var ne yok hepsini hapsediyor.

Kutu içerisinde bulunan ergonomik boru sayesinde yerleri dik bir şekilde süpürebileceksiniz. Son olarak Rowenta elektrikli süpürgeler elektronik ürünlerin ve sehpa gibi toz alan eşyaların temizliğini kısa sürede gerçekleştiriyor. Ekonomik, güçlü, kullanışlı ve sessiz bir elektrikli süpürgeye sahip olmak istiyorsanız markalardan.com’u ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Rowenta, kaliteli ve kullanışlı yapıları ile tam aradığınız elektrikli süpürgeler üretmektedir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.