Rowenta’dan EP9351 Aquaperfect Soft Epilatör
30 Ağustos 2018 Yorum Yok 1056 Görüntülenme

Rowenta EP9351 epiltör su altında acısız epilasyon ve kusursuz, pürüzsüz yumuşak bir cilt imkanı sunar. Aquaperfect soft epilatör, yüksek ve etkili epilasyon performansı ve acıyı azaltan yenilikçi teknolojiyi bir araya getirerek, kusursuz ve pürüzsüz bir cilt yaratır. Islak ya da kuru kullanım için, epilasyonu her seferinde keyifli ve acısız bir deneyime dönüştüren titreşimli başlığıyla cilt hassasiyetini azaltan bir sisteme sahiptir.

The Aquaperfect soft kusursuz ve pürüzsüz bir cilt için ıslak & kuru epilasyon ve acıyı azaltan yenilikçi teknolojiyi bir araya getirir. Acıyı azaltan yenilik için 5 yıllık araştırma ve 2 patente sahiptir. Duşta kullanım ve daha nazik bir epilasyon için su geçirmez epilasyon aletleri sınıfındandır. En kısa tüyde bile (<0,5 mm) kanıtlanmış etkililik sunar. Patentli gelişmiş mikro-kontakt teknolojisi vücut kıvrımlarını takip ederek ciltle %100 temas sağlar. The Aquaperfect Soft epilatör, epilasyon sürecinin acısız geçmesini sağlar.

Yenilikçi hassasiyet azaltma sistemi ciltte yaşanan acıyı azaltırken suyun rahatlatıcı etkisi derinin aşırı ısınmasını önler. Patentli mikro-kontakt teknolojisiyle, en hassas bölgelerde ve en kısa tüylerde bile her seferinde kusursuz temas gerçekleştirir. Uzun ömürlü pil, hidromasaj özellikli başlık, 360 dönebilen peeling fırçası, hassas bölgeler için ekstra başlık ve özel aparat ile Aquaperfect Soft epilasyonda gelinen son noktadır. Sonuç ise pürüzsüz bir cilt ve acısız bir deneyim..

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.