Rowenta’dan DW9210 Steamforce Buharlı Ütü
30 Ağustos 2018 Yorum Yok 1275 Görüntülenme

Rowenta DW9210 buharlı ütü kumaşınızın her yerinde mükemmel sonuçlar sunacak. Rowenta Steamforce yüksek performans, verim ve hassasiyeti bir araya getirerek mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Bu 2750 watt gücündeki ütü, 190 g buhar çıkışı özelliğiyle kumaşınıza daha fazla buharın nüfuz etmesini sağlar. Güçlü buhar performansı sayesinde kumaşa daha fazla nüfuz eden buhar sonucu elde edeceksiniz.

Üzerinde bulunan 400 mikro delikle kusursuz buhar dağılımı sağlayan benzersiz patentli Microsteam400 taban teknolojisi ve her yöne ideal kayganlık sağlayan yuvarlatılmış köşeler. Kırışıklıkları yok eden sürekli 45g/dk’lık buhar çıkışı ve özellikle kuru ve kalın kumaşlardaki inatçı kırışıklıklar için gerektiğinde sprey yardımıyla güçlü 190g/dk’lık buhar püskürtme. Hızlı ısınma için 2750 Watt. Zor bölgelere kolaylıkla erişebilmek için özel olarak tasarlanmış uç. Dar köşelere, dikişlere ve yakalara kolayca erişir. Olağanüstü hassasiyet için ütünün uç kısmında konsantre buhar püskürtme özelliği. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik taban, uzun ömürlü performans ve kayganlık sağlar.

Entegre kireç önleyici ütünün üzerinde kireç birikmesine engel olur ve kireç önleyici ayar sayesinde uzun süre boyunca buhar performansını ve ütü kalitesini korur. Olağanüstü ütüleme gücüne sahip Rowenta Steamforce mükemmel sonuçlar elde etmek için güçlü buhar performansıyle yüksek etkili tabanı bir arata getiriyor. 45 g/dk kesintisiz buhar çıkışı kırışıklıkları yok eder, 190 g gücündeki ekstra şok buharıyla en inatçı kırışıklıkların bile üstesinden gelir. Üzerinde bulunan 400 mikro delikle kusursuz buhar dağılımı sağlayan benzersiz patentli Microsteam400 taban teknolojisi ve ekstra sağlamlık sağlayan yüksek kaliteli paslanmaz çelik. Rowenta Steamforce, hassasiyeti güçlendiren yüksek performanslı özellikleriyle kusursuz bir ütüleme sağlayan mükemmel bir araçtır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.