Rowenta X Trem Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
08 Ağustos 2018 Yorum Yok 1068 Görüntülenme

750 W motor gücü ile A sınıfı enerji verimliliği sunan Rowenta X Trem toz torbalı elektrik süpürgesi ile artık evleriniz daha temiz. Şık mavi rengi ile sert zeminde %100 A sınıfı toz toplama performansı sunmaktadır. Yeni X Trem Power yüksek verimli 750W motoru ve yüksek performanslı başlığı sayesinde A sınıfı temizlik performansı sunar.

Yeni verimli motoru sayesinde X Trem Power, Rowenta’nın önceki 2000W süpürge serisine göre 2000W motor performansına eşdeğer performans gösterir ve %50 enerji tasarrufu sağlar. 4,5L’lik geniş toz torbası kapasitesi ile büyük evlerde dahi daha uzun süre toz torbası değişimine gerek kalmadan yüksek performansını sürdürür.

Hygiene+ toz torbası anti- alerjiktir ve A Sınıfı filtreleme performansı sağlar. HEPA özellik gösteren Hygiene+ torba HEPA filtre değiştirmeye gerek bırakmaz. Hygiene+ torba kapaklı olduğundan torba değişimi sırasında oluşan toz bulutlarını da engeller. 4,5 L toz kapasitesi, 75 dBa ses seviyesi, 750 w motor gücü, sert zeminde %100 TTP, A enerji sınıfı, 8,8 m çalışma yarıçapı, teleskobik metal boru ve toz torbası doluluk göstergesi ile Rowenta toz torbalı elektrikli süpürge uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da satışa sunulmuştur.

Her kullanımdan sonra makinenin toz haznesi ve toz filtresini temizlemenizi daha uzun süreli kullanım için tavsiye ederiz. Ayrıca Filtre poşeti tamamen dolana kadar bekleyin. Emiş gücünün azaldığını fark ettiğiniz anda, temizlik poşetini değiştirin. Torbası elektrik süpürgelerini ise her kullanımdan sonra içerisindeki suyu boşaltarak temizleyin. Elektrik süpürgesi temizliğinde filtrelerin temizliği de son derece önemlidir. Torbalı elektrik süpürgelerinin filtrelerini silerek, tozları suya hapseden süpürgelerin filtrelerini ise yıkayarak temizleyebilirsiniz. Ancak filtreyi yıkamanız durumunda, iyice kuruduğundan emin olmadan, süpürgeye takmayın.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.