Porland’dan Morocco Serisi Çay Fincanı
07 Mart 2019 Yorum Yok 1543 Görüntülenme

Fas’ın egzotik rüzgarları Porland’ın üretmiş olduğu Morocco koleksiyonu tabaklı Çay Fncanı ile sofralarınızda esecek! Geniş bir coğrafyada, ilginç gelenekleri, canlı renkleri ve geleneksel desenleri ile ayırt edici özelliklere sahip olan Morocco, aynı zamanda dekorasyona da ilham kaynağı oluyor. El dokuması ipekli kumaşlar, halı ve kilimler, rengârenk uçuşan tüller, Fas stilinin olmazsa olmazı fayans, mozaik duvarlar ve yer döşemeleri ile öne çıkan bu stil sadece dekorasyonda değil pek çok alanda kendini gösterecek. Morocco Koleksiyonu, sıcak ve süslü tarzıyla beğeni toplayan Fas stilinin parlak renkleri ve şık motifleri ile beş ana desen ve beş ana renkten oluşmaktadır.

Koleksiyon, temaya uygun olarak düz renkli ve altın yaldızlı ürünlerle de çeşitlendirilerek, günlük yemek servisleri, kahvaltı, çay ve kahve ikramları için ideal formlarda üretildi. Porselenin yanı sıra, düz renkli hasır suplalar, koleksiyonun ana renklerindeki hasır sepetler ve Amerikan servisler ile zenginleştirilen Morocco Koleksiyonuna ait masa örtüleri, klasik karo desenlerinden yola çıkılarak tasarlandı. Koleksiyonda; 170 cc tabaklı çay fincanı dahil farklı boylarda düz tabaklar, kahve fincanları, kupa, kahvaltı tabağı, baton pasta tabağı, kâse gibi ürünler yer almaktadır.

Porland’ın bütün ürün ve koleksiyonlarında olduğu gibi Morocco Koleksiyonu da takım olarak ya da tek tek istenilen parçalardan seçilerek satın alınabilir. Porland tarafından üretilen Morocco koleksiyonu ürünlerin bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez, elde yıkanmalıdır. Fırında kullanılabilir ancak mikrodalga fırın kullanımına uygun değildir. Morocco koleksiyonu dahil tüm Porland marka ürünleri markalardan.com isimli e-ticaret sitesi üzerinden inceleyebilir, dilerseniz yine bu site üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.