Philips Ütüler ile Ütü Derdine Son!
25 Ekim 2018 Yorum Yok 1177 Görüntülenme

Zamanının büyü kısmını ütü yaparak geçiren ev hanımlarının kabusu ütü yapmak aslında başlı başına bir iştir. Bunun bilincinde olan Philips’in günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birlikte ürettiği ütüler ile ütü yapmak artık çok daha kolay. Philips tarafından üretilen ütüler ile sinir bozan kırışıklıklar sorun olmaktan çıkıyor. Kadınların rahatlığı için tasarlanmış Philips ütüler, çizilmeye karşı dayanıklı ve kaygan tabanı ile ütü yapmayı oldukça pratik bir hale getiriyor.

Philips ütülerde bulunan iyonik derin buhar özelliği en zor kırışıklıkları gidermenin yanı sıra, pamuklu ve keten gibi inatçı kumaşların daha derinlerine işlemesi için üretmiş olduğu %50 daha küçük buhar parçacıkları ile daha fazla hijyen sağlamaktadır. Bazı modellerde bulunan ve akıllı cip özelliği ısı ayarını ortadan kaldırarak her kumaşa derinlemesine nüfüz etmektedir. Bu da extra ısı ayarı yapma derdini ortadan kaldırmaktadır.

Maksimum buhar gücü ile pratik ve hızlı bir ütü deyenimi yaşayabileceğiniz Philips ütüler, ütüyü fişte unutmak gibi büyük bir sorunu daha ortadan kalkıyor. Ayrıca ileri teknoloji ile donatılmış tabanları sayesinde narin kumaşları bile ütülemek oldukça kolay. Philips ütüler ile kadınların zamanı kendisine ve sevdiklerine kalıyor. Hayatınızı kolaylaştırmak ve üstün teknolojiye sahip bir ütü sahibi olmak istiyorsanız Philips tarafından üretilen tüm ürünler uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da. Üstelik 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava!

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.