Philips Lumea Prestige İnceleme
19 Haziran 2017 Yorum Yok 735 Görüntülenme

Philips Lumea Prestige ile 8 haftaya kadar süren pürüzsüzlüğün keyfini çıkarın. Sadece 3 uygulamada tüylerde %92’ye kadar azalma artık mümkün. Tüy köklerine hassas ışık atımı yaparak, tüylerin yeniden uzamasını engeller. Tarafsız araştırmalar, iki haftada bir gerçekleştirilen 3 uygulama gibi kısa bir kullanım sonunda tüylerin önemli ölçüde azaldığını ve ipeksi, pürüzsüz bir cilde ulaşıldığını göstermektedir.

Tüy köklerine hassas ışık atımı yaparak, tüylerin yeniden uzamasını engeller. Tarafsız araştırmalar, iki haftada bir gerçekleştirilen 3 uygulama gibi kısa bir kullanım sonunda tüylerin önemli ölçüde azaldığını ve ipeksi, pürüzsüz bir cilde ulaşıldığını göstermektedir. Pürüzsüz sonuçları korumak için uygulamayı 4 – 8 hafta aralıklarla tekrarlamanız yeterlidir.

Her bir vücut bölgesinin kendine özgü özelliklerinden ilham alan Philips Lumea Prestige, farklı vücut bölgelerinde en uygun sonucu sağlamaya yönelik benzersiz kıvrımlı başlıklar sunan tek IPL cihazıdır. Başlıklar, şekil, pencere alanı ve filtre olarak farklılık gösterir ve vücudunuza (bacaklar, kollar, karın) ve yüzünüze (üst dudak, çene) özel uygulama sunar. Ayrıca bikini bölgesi ve koltuk altlarında kullanılabilir.

Kolay, güvenli ve hassas tüy alma

Dermatologlarla geliştirilen Lumea’yı kullanmak oldukça kolay ve güvenlidir. SmartSkin sensörü ile cilt tonunuz için doğru enerji ayarını seçin. Vücudunuzun farklı bölgelerine, tüm vücut için yaklaşık 15 dakikada hassas ve etkili şekilde uygulama yapın.

Philips Lumea üreticisi Tom Nuijs göre Lumea;

“IPL teknolojisi 1994’ten beri özel salonlarda uygulanıyor. Bu profesyonel IPL teknolojisini kullanan Philips Lumea, uygulamalarınızı kolay ve etkili bir şekilde evde yapmanızı sağlıyor. Lumea Prestige cihazı, dermatologlarla birlikte yürüttüğümüz 14 senelik araştırma ve geliştirmenin bir sonucu olarak üretildi”.

Philips Lumea Prestige’i seçmek için 8 neden

– 8 haftaya kadar pürüzsüz* bir cilt deneyiminin keyfini çıkarın.
– Yalnızca 3 uygulamadan sonra tüylerde %92’ye kadar azalma.
– Farklı vücut bölgeleri için kavisli uygulama başlıklarına sahip dünyanın ilk IPL cihazı.
– Değişim gerekmez. 20 yıllık kullanıma kadar lamba ömrü.
– İki alt bacak için uygulama süresi yalnızca 8,5 dakika.
– SmartSkin sensörü cilt tonunuza en uygun ayarı sunar.
– Kablolu ve kablosuz kullanılabilen tek IPL cihazı.
– Uzman Lumea IPL teknolojisi tüylerin yeniden uzamasını cildinizin altında, güvenli bir şekilde engeller.

Philips Lumea Prestige Bana uygun mu?

Philips Lumea Prestige, birçok tüy ve cilt tipinde etkili, kolay ve güvenli bir şekilde çalışır. Çok beyaz ile koyu kahverengi cilt tonları arasında doğal koyu sarı, kahverengi ve siyah tüylerde etki gösterir. Diğer IPL tabanlı uygulamalar gibi, Philips Lumea beyaz / gri, açık sarı veya kızıl tüylerde ve çok koyu ciltlerde kullanıma uygun değildir*. Bunun nedeni tüy rengi pigmenti ve cilt tonu pigmenti arasında yüksek kontrast gerekmesidir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.