Philips ile Sağlıklı Izgara
22 Haziran 2018 Yorum Yok 518 Görüntülenme

Bu yazımızda inceleyeceğimiz ürün; Philips’ten HD4467/90 Izgara ve Tost Makinesi. Philips sağlıklı ızgarada yiyeceklerin tüm lezzetini koruyan yüksek sıcaklık plakaları bulunmaktadır. Çabucak ısınan bu plakalar sabit bir sıcaklıkta kalarak güvenebileceğiniz sonuçlar verir ve farklı yemek pişirme tarzlarına uygun olarak eğik ya da yatay konumda kullanılabilirler. Yüksek sıcaklık ızgara plakaları tüm lezzeti korur. Ayarlanabilir termostat, her yiyecek için mükemmel sonuçlar sağlar. Hızlı ısınma ve ısıyı sabit tutmak için yüksek güç özelliğine sahiptir.

Izgara, kapağı sıkıca kapalı, tamamen açık veya kapalı şekilde kullanılabilir ve birçok farklı yemek hazırlamanıza olanak verir. 1. Sıkıca kapalı konum, tüm lezzeti korur ve et, balık, sebze veya sandviç pişirmek idealdir. 2. Küçük bir barbekü gibi olan tamamen açık konum, masada ızgara yapmak, yemek pişirmek veya yiyeceklerinizi ısıtmak için mükemmeldir. 3. Kapalı konum, tost ve domates veya kabak gibi sebzeler üzerine peynir eritmek için uygundur. Bütün yemeklerde mükemmel sonuç elde etmeniz için tüm malzemelerin en uygun sıcaklık ayarını seçmenizi sağlayan geniş sıcaklık aralığına sahiptir.

Philips ızgara ve tost makinesi plakasının yüksek sıcaklığı, yiyeceğin tüm suyunu ve lezzetini korur. Bunun nedeni yiyeceğin, ızgara yüzeyiyle temas ettiği anda cızırdamaya ve kızarmaya başlayarak, tüm lezzeti ait olduğu yerde yiyeceğin içinde tutan lezzetli bir kabuk oluşturmasıdır. Cihazın yüksek gücü ise, ızgara plakasının hızlı ısınmasını sağlayarak, çalışma sıcaklığına çok çabuk ulaşmasını sağlar ve değerli vaktinizi almaz. Aynı zamanda, üzerine yiyecek yerleştirildiğinde ızgara plakasının ısısını koruyacağı anlamına gelir; çünkü, yüksek güç doğru sıcaklığa hızla ulaşılmasını sağlar.

Philips Izgara ve Tost Makinesi Diğer Özellikler

Çift ızgara yüzeyinde ızgara yapmak için masa konumu.
Balık, sebze ve pizza pişirmek için fırın konumu.
Yapışmayan yüzey, yiyecek parçacıklarının cihaza yapışmasını önler.
Sağlıklı yemekleri hızla hazırlamak için temaslı ızgara konumu.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar kolayca temizlenir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.