Philips HP8323/00 EssentialCare Düzleştirici
23 Temmuz 2018 Yorum Yok 1042 Görüntülenme

Hız ve kolay kullanım için özel olarak tasarlanan yeni Essential Care saç düzleştiricinin uzun plakaları, saçınıza zarar vermeden istediğiniz düz ve parlak saçlara daha hızlı bir şekilde sahip olmanızı sağlar. Uzun plakalar saçınıza daha iyi temas ederek mükemmel düzleştirme sonuçlarına daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Yüksek sıcaklık saçınızın şeklini değiştirmenizi ve istediğiniz ideal görünüme sahip olmanızı sağlar. Saç tipinize uyması için iki ısı ayarı (180°C ve 210°C) özelliği mevcuttur. Seramik Turmalin plakalar parlak ve elektriklenmeyen saçlar için negatif iyonlar yayar. Hızla ısınan saç düzleştirici 60 saniye içinde kullanıma hazırdır.

Düzleştiricide kolay kilit sistemi bulunmaktadır. Düzleştiricinin altında bulunan ve plakalarını kilitleyen bu sistem, saç düzleştirici cihazı daha hızlı ve kolay bir şekilde saklamanızı sağlar ve kazalardan kaynaklanan hasarların önlenmesine yardımcı olur.

Son derece faydalı dönebilen kablo teknolojisi kabloyu döndürerek karışmayı önlemektedir. Kauçuk asma halkası tutma yerinin tabanında yer alır ve özellikle ev ve otel kullanımında oldukça rahat bir saklama seçeneği sunar. Ayrıca mükemmel seyahat arkadaşlığı için tüm gerilim değerlerine uygun yapısı ile 2 yıl boyunca dünya çapında garanti.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.