Philips HD 7301/00 Daily Collection Çay Makinesi
31 Mayıs 2018 Yorum Yok 514 Görüntülenme

Otomatik sıcak tutma fonksiyonu özelliğine sahip Philips HD 7301/00 Çay Makinesi ile tüm aile için her zaman sıcak çay vardır. Yeni Philips Çay Makinesi’nin 1,9 L kapasiteli büyük su ısıtıcı haznesiyle tüm ailenize keyifle çay demleyebilirsiniz.

Otomatik Sıcak Tutma fonksiyonu çayınızı sıcak tutarak istediğiniz zaman içmenize olanak sağlar. Çay makinesindeki 1700 Watt’lık ısıtma sistemi suyun hızlı bir şekilde ısınmasını sağlamaktadır. Büyük 1,9 L su ısıtıcısı ile tüm ailenize yetecek kadar çay hazırlamak için su kaynatabilirsiniz. 0,9 L kapasiteli cam çaydanlık tüm aileniz için çay demlemenize olanak sağlar.

Philips Çay Makinesi Kolay kaldırma ve yerleştirme için, tek ayak üzerinde 360° dönen tabana sahiptir. Gizli paslanmaz çelik malzeme, hızlı kaynama ve kolay temizlik sağlar. Suyu ve su ısıtıcıyı temizleyen çıkarılabilir kireç önleyici filtresi ile çay keyfine keyif katacaksınız.

Sıcak tutma işlevi su kaynamaya başladığında otomatik olarak etkinleşir ve siz istediğiniz sürece çayınızı doğru sıcaklıkta tutar. Ayrıca saklaması kolay yapısı ile kordonu tabana sararak su ısıtıcıyı mutfağınızda dağınıklık yaratmadan saklayabilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.