Philips Azur Ütü İle Ütü Yapmak Artık Çok Kolay
19 Ağustos 2015 Yorum Yok 1228 Görüntülenme

Ütü yapmak başlı başına bir iş. Şüphesiz ki kadınlar zamanının bir çoğunu ütü yaparak geçiriyor. Neyse ki günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birlikte çıkan Philips Azur ütü sayesinde ütü yapmak artık çok daha kolay. Üstesinden gelemediğiniz, sinir bozucu zor kırışıklıklar Philips Azur ütüler ile sorun olmaktan çıkıyor. Kadınların rahatlığı için tasarlanmış Philips Azur ütüler, çizilmeye karşı dayanıklı ve kaygan tabanı ile ütü yapmayı oldukça pratik bir hale getiriyor.

Isıya dayanıklı saklama kutusu hediyesi ile ütüyü sıcakken bile saklama kutusuna yerleştirebilirsiniz. Bu saklama kutuları sayesinde ütünün soğumasını beklemenize gerek kalmıyor. İyonik derin buhar özelliği sayesinde en zor kırışıklıkları gidermenin yanı sıra, pamuklu ve keten gibi inatçı kumaşların daha derinlerine işlemesi için üretmiş olduğu %50 daha küçük buhar parçacıkları ile daha fazla hijyen sağlamaktadır.

‘Akıllı Cip’ adı verilen ve ısı ayarını ortadan kaldıran tabanı sayesinde her kumaşa derinlemesine nüfüz etmektedir. Bu da extra ısı ayarı yapma derdini ortadan kaldırıyor. Yüksek buhar gücü ile çok daha pratik ve hızlı bir ütü deneyimi yaşayabileceğiniz Philips Azur ütü ile Ütüyü fişte unutmak sorun olmaktan çıkıyor. İleri teknoloji ile donatılmış tabanı sayesinde narin kumaşları bile ütülemek oldukça kolay olacaktır.

philips-azur-utu

Philips Azur ütüler ile kadınların zamanı kendine ve sevdiklerine kalıyor. Hayatınızı kolaylaştırmak ve üstün teknolojiye sahip bir ütü sahibi olmak istiyorsanız Philips Azur Ütü satın alabilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.