Markalardan.com 5. Yaşını Kutluyor!
21 Haziran 2016 Yorum Yok 1771 Görüntülenme

Müşterilerini ekonomik, kaliteli ve avantajlı ürünler ile buluşturma gayreti içerisinde olan bir online alışveriş sitesi markalardan.com 2012 yılından bu yana tüketiciye hizmet vermekte olan adeta e-ticarette uzman hâle gelmiş olan markalardan.com 5. yaşını kutluyor.

Bilgisayar, Beyaz eşya, Elektronik, Elektrikli ev/mutfak aletleri, Mutfak gereçleri, Ev aletleri, Telefon, Sağlık-Spor-Bakım, Dekoratif aksesuarlar, Mobilya/Halı, Ev tekstil, Fırsat paketleri, Oto ses/Görüntü sistemleri, Market, Yapı Market/Hırdavat, Kırtasiye/Ofis gibi hayata dair genel ihtiyaçları barındıran kategorileri ile istediklerinizi rahatça bulabileceğiniz markalardan.com’da şimdi 5. yıla özel üye olan herkese 20 TL para puan hediye! Markalardan.com 5. yılına özel üye olana 20 tl hediye puan vermekle kalmıyor. %75’e varan indirimler, 100 tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve peşin fiyatına 9 taksit markalardan.com’un avantajlarından sadece birkaçı. Üye olmak için adınızı, soyadınızı ve kampanyalardan haberdar olmak için iletişim bilgilerinizi (e-posta, telefon) vermeniz yeterli.

Markalardan.com 5 Yaşında

Yenilikçi ve değişimi kucaklayan dinamik yapısı ile Türkiye’nin önde gelen E-Ticaret sitelerinden biri olan Markalardan.com 5. yaşını kutluyor. Güvenilir alt yapısı, en iyi marka seçenekleri, kaliteli müşteri hizmetleri, hızlı gönderimleri ve en iyi hizmet ilkeleri ile 05 Nisan 2012 yılında Gültekinler Grup Şirketleri tarafından faaliyete geçirilmiş Markalardan.com, kuruluşunun 5. yıldönümünü tüm değerli iştirakçilerimizle gururla kutluyor. Kurulmuş olduğu 2012 yılından bu yana büyüyerek hizmete devam eden markalardan.com ürünlerini doğru fiyat seviyesinde ve yüksek kalitede siz müşterilerine sunmaktadır.

Markalardan.com müşterilerinin gözünden bakmak ve onların beklentilerini mümkün olan en yüksek seviyede karşılayarak en iyi müşteri memnuniyeti ile hizmet sunmayı ilke edinmiştir. 1972 yılında faaliyete geçmiş perakende mağazacılık, yapı sektörü ve üretim sektörü olmak üzere 3 ayrı grupta faaliyet gösteren Gültekinler Grup Şirketleri tarafından hayata geçirilen markalardan.com’da satışa sunulan binlerde ürün depolarımızdan tüketicilere en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. İlke edindiğimiz sınırsız hizmet anlayışı ile yüzünüzü güldürecek hizmeti ve yenilikleri müşterilerimiz ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.